FAKTORING DLA FIRM BUDOWLANYCH

Zyskaj środki finansowe, dzięki którym rozwiniesz swój biznes

Prowadzisz firmę w branży budowlanej? Masz stałych klientów, którym wystawiasz faktury z długimi terminami płatności, co powoduje problemy z płynnością finansową w Twojej firmie? Weź faktoring dla firm budowlanych i zyskaj limit środków nawet do 1 mln zł.

Poznaj korzyści

które możesz zyskać dzięki faktoringowi dla firm budowlanych

Dostęp do środków
ze stałą opłatą miesięczną
Limity do 1 mln
a nawet więcej
Ubezpieczenie Twoich
klientów gratis
Alternatywa dla kredytów
i pożyczek

Potrzebujesz stałego finansowania? Sprawdź koszty limitu

Limit do
Wysokość limitu, o którą chcesz się ubiegać
600 000
PLN

Przedstawiona kalkulacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 KC. Całkowity koszt został wyliczony dla przedsiębiorcy, który rozlicza podatek liniowy (19%) oraz VAT. Dla faktur o nominale pow. 250 tys. zł lub 75 tys. EUR przygotowujemy specjalną ofertę cenową.

Koszt limitu
Miesięczna kwota, jaką zapłacisz za usługę faktoringu online
6000 PLN
Netto miesięcznie

Proste kroki

Sprawdź, jak pomogliśmy Oskarowi i jego firmie budowlanej

 1. 1
  Krok 1

  Oskar prowadzi firmę budowlaną. Jego działalność opiera się głównie na powtarzalnych zleceniach, za które wystawia faktury z odległymi terminami płatności.

 2. 2
  Krok 2

  Do realizacji kolejnych zleceń Oskar potrzebuje gotówki, która jest zamrożona w jeszcze nieopłaconych fakturach. Postanawia złożyć u nas wniosek na faktoring dla firm budowlanych.

 3. 3
  Krok 3

  Oskar uzyskał limit, w ramach którego może zgłaszać faktury wystawiane na stałych klientów. W przypadku pojawienia się nowych zleceniodawców Oskar może ich dodać w wygodnej Strefie Klienta.

Potrzebujesz rady?

Czym jest faktoring dla firm budowlanych?

Prowadzisz firmę budowlaną i finansowanie kolejnych inwestycji jest dla Ciebie problematyczne? Nie chcesz lub nie możesz wziąć kredytu w banku, dlatego szukasz alternatywnego rozwiązania? Sprawdź faktoring dla firm budowlanych.

Faktoring dla firm budowlanych to usługa, które pomoże Ci zapanować nad płynnością finansową Twojej firmy. Biorąc pod uwagę specyfikę tej branży oraz różne potrzeby naszych klientów przygotowaliśmy dla nich dwa rozwiązania – finansowanie pojedynczych faktur oraz faktoring ze stałą umową zawieraną na okres 12 miesięcy.

Finansowanie pojedynczych faktur to rozwiązanie dla firm, które w danym momencie potrzebują szybkiego zastrzyku gotówki lub współpracują z niepowtarzalnymi kontrahentami. Zaledwie w 2 godziny możesz otrzymać gotówkę za sprzedaną fakturę. Nie musisz wiązać się umową ani wypełniać skomplikowanych wniosków.

W ramach stałej umowy możesz z kolei zyskać długoterminowe finansowanie nawet do 1 mln zł. Po podpisaniu umowy otrzymujesz limit faktoringowy, w ramach którego możesz zgłaszać faktury wystawiane na stałych odbiorców. Jeżeli pojawią się w Twojej firmie nowi klienci, których również będziesz chciał sfinansować, możesz ich w prosty sposób zgłosić po zalogowaniu się do Strefy Klienta. Cały proces składania wniosku oraz zgłaszania faktur został uproszczony do minimum!

Dzięki faktoringowi dla firm budowlanych nie musisz się także martwić o monitoring terminów płatności. Zrobimy to za Ciebie, co więcej w razie potrzeby podejmiemy działania mające na celu odzyskanie zaległych należności.

Specyfika branży budowlanej nie musi Cię ograniczać! Odzyskaj panowanie nad swoimi finansami i przedstaw się swoim podwykonawcom i dostawcom, jako partner godny zaufania. Potrzebujesz środków na zakupy firmowe? Sprawdź usługę finansowania zakupów.

Pytania i odpowiedzi

Jak wziąć faktoring dla firmy budowlanej?

Najprostszym i jednocześnie najszybszym sposobem na uzyskanie faktoringu jest wypełnienie wniosku online na naszej stronie WWW. W formularzu należy uzupełnić podstawowe dane na temat firmy, dołączyć wymagane dokumenty finansowe oraz przykładowe dokumenty, na podstawie których odbywa się współpraca z płatnikiem np. faktura, WZ, zamówienie lub umowa.

Jakie firmy z branży budowlanej mogą ubiegać się o faktoring?

Jak długo trzeba czekać na decyzję o przyznaniu faktoringu?

Na jakim etapie prac rozpocząć współpracę z firmą faktoringową?

Jak w praktyce wygląda usługa faktoringu dla firm budowlanych?

Sprawdź nasze pozostałe usługi!