Dołącz do zespołu PragmaGO

Naszym kapitałem są ludzie. Szukając potencjału tkwiącego w każdym pracowniku, staramy się zrozumieć osobiste aspiracje, subiektywne oczekiwania i preferowany styl pracy. Różne talenty i charaktery spajamy uczciwą polityką kadrową, klarownymi ścieżkami kariery i wynagradzania oraz pozytywną atmosferą.

Dołącz do zespołu PragmaGO

Praca w faktoringu

Aktualne oferty pracy


Kim jesteśmy? Poznaj PragmaGO!


Poznaj naszą historię, misję i wizję.

Pracownicy o PragmaGO:


Małgorzata Milewska

Dyrektor ds. Ryzyka i Operacji

W PragmaGO pracuję od 10 lat, ale ciągle uczę się czegoś Nowego. Firma cały czas Intensywnie się rozwija, a nabywanie nowych doświadczeń i kompetencji jest naszą codziennością. Misją PragmaGO jest dostarczanie elastycznego finansowania małym przedsiębiorcom. Stale pracujemy nad ofertą, nowymi produktami i udoskonalaniem procesów. Dla mnie szczególnie ważne jest to, że wszyscy mamy wpływ na to jak działamy i możemy realizować swoje pomysły. Dzięki temu elastycznie dostosowujemy się do zmian na rynku i jesteśmy stale obok naszych klientów. W PragmaGO z jednej strony zawsze dużo się dzieje i ciągle mamy nowe wyzwania, a z drugiej mamy poczucie stabilności, jeśli chodzi o warunki pracy. Pracując w PragmaGO z powodzeniem łączę życie zawodowe z prywatnym.

Dorota Mazur

Dorota Mazur

Kierownik ds. finansowania biznesu

Pracuję w PragmaGO od 2005 roku. Dlaczego tak długo? Ponieważ lubię to, co robię, a PragmaGO to stabilny pracodawca, zapewniający mi bardzo dobre warunki pracy. W PragmaGO ważne są nie tylko wyniki, ale też atmosfera, a ta w naszym zespole jest bardzo przyjazna. Znamy się wiele lat, ufamy sobie i możemy na siebie liczyć. PragmaGO zawsze bierze pod uwagę wszelkie pomysły proponowane przez pracowników. Nie mam również problemu z łączeniem pracy z życiem rodzinnym – w PragmaGO dba się o to, aby zachować równowagę.

Bartłomiej Zając

Software Architect | Team Leader

Cenię pracę w PragmaGO.tech, ponieważ to miejsce, w którym mogę się stale rozwijać. Należę do młodego, dynamicznego zespołu, w którym dbamy o dobrą atmosferę na co dzień. Wspólnie tworzymy złożone i ciekawe funkcjonalności, dzięki którym usługi finansowe PragmaGO są innowacyjne i łatwo dostępne online. To zadania na wysokim poziomie, które przynoszą mi sporo satysfakcji. Dzięki elastycznym godzinom pracy mogę realizować zarówno cele zawodowe, jak i prywatne.