Dla mediów

Zapraszamy do współpracy i zadawania pytań dziennikarzy interesujących się informacjami pochodzącymi ze spółki PragmaGO, analizujących branże obrotu wierzytelnościami i finansowania MŚP i badających zmiany ich otoczenia ekonomicznego i prawnego. Nasi eksperci chętnie udzielą komentarza.

Dla mediów

Kontakt dla mediów


Alicja Dyrszka - PR & Content Manager

Alicja Dyrszka

PR & Content Manager

Pliki do pobrania


Logo PragmaGO do użycia w internecie (RGB)
plik w formacie .zip
Logo PragmaGO wersja do druku (CMYK)
plik w formacie .zip

Eksperci PragmaGO


Tomasz Boduszek - Prezes Zarządu

Tomasz Boduszek


Prezes Zarządu

Absolwent Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach na Wydziale Prawa i Administracji. Od września 2003 r. pełnił funkcję Prezesa Zarządu Pragma Inkaso sp. z o.o., a następnie (po przekształceniu spółki) od 2011 r. pełni funkcję Prezesa Zarządu PragmaGO S.A..

Jacek Obrocki - Wiceprezes Zarządu

Jacek Obrocki


Wiceprezes Zarządu

Ekonomista z ponad 20-letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w analityce finansowej i giełdowej oraz bankowości inwestycyjnej. Uzyskał m.in. tytuł Chartered Financial Analyst (CFA), ukończył liczne szkolenia z zakresu JBO, MBO, M&A, rachunkowości (PSR, IAS, US GAAP), prawa o publicznym obrocie papierami wartościowymi, prawa handlowego. Ekspert PragmaGO w zakresie analizy rynków finansowych i makroekonomii.

Danuta Czapeczko

Danuta Czapeczko


Wiceprezes Zarządu

Z wykształcenia magister ekonomii, absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego. Ukończyła też studia podyplomowe z Zarządzania Marketingiem na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Ma ponad 16 lat doświadczenia w obszarze marketingu i zarządzania sprzedażą. Jako Chief Growth Officer jest odpowiedzialna za wyniki pracy zespołu rozwijającego innowacyjne produkty finansowe w kanale współpracy partnerskiej. Specjalizuje się w usługach embedded finance dla biznesu, w tym płatnościach BNPL oraz Merchant Finance, wprowadzając na rynek nowe rozwiązania dla polskich przedsiębiorców.

Łukasz Ramczewski

Łukasz Ramczewski


Wiceprezes Zarządu

Menedżer z ponad 12-letnim doświadczeniem w obszarze rynków finansowych, faktoringu i finansowania sektora MŚP. Z wykształcenia magister prawa, absolwent Wyższej Szkoły Finansów i Prawa w Bielsku-Białej. Od początku kariery związany zawodowo z PragmaGO, gdzie od 2018 roku pełni rolę dyrektora ds. sprzedaży, kierując kilkunastoosobowym zespołem. Bierze czynny udział w tworzeniu produktów i rozwiązań finansowych w oparciu o zmieniające się potrzeby polskich przedsiębiorców.

Dowiedz się więcej