Faktoring online

Wystawiasz faktury na powtarzających się klientów? Skorzystaj z faktoringu.

Nie czekaj na termin płatności na fakturze, zyskaj stały dostęp do gotówki, by móc swobodnie rozwijać biznes. Wypełnij wniosek online, zgłaszając swoich klientów i otrzymaj limit środków nawet do 1 mln zł.

Poznaj korzyści

z faktoringu online

Dostęp do środków
ze stałą opłatą miesięczną
Limity do 1 mln
a nawet więcej
Ubezpieczenie Twoich
klientów gratis
Alternatywa dla kredytów
i pożyczek

Potrzebujesz stałego finansowania? Sprawdź koszt usługi

Limit do
Wysokość limitu, o którą chcesz się ubiegać
600 000
PLN

Przedstawiona kalkulacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 KC. Całkowity koszt został wyliczony dla przedsiębiorcy, który rozlicza podatek liniowy (19%) oraz VAT. Dla faktur o nominale pow. 250 tys. zł lub 75 tys. EUR przygotowujemy specjalną ofertę cenową.

Koszt limitu
Miesięczna kwota, jaką zapłacisz za usługę faktoringu online
6000 PLN
Netto miesięcznie

Proste kroki

Sprawdź, jak pomogliśmy Szymonowi

 1. 1
  Krok 1

  Szymon wykonuje powtarzalne zlecenia. Wystawia faktury VAT z długim terminem płatności na kilku stałych odbiorców. Firmowa gotówka Szymona jest więc zamrożona u klientów, co blokuje jego płynność finansową.

 2. 2
  Krok 2

  Szymon dowiedział się, że może wziąć faktoring i nie martwić się o swobodny dostęp do środków. Zaledwie w 5 minut wypełnia wniosek online, gdzie dodaje listę powtarzalnych odbiorców.

 3. 3
  Krok 3

  Teraz Szymon dodaje faktury wystawione na swoich klientów do naszego systemu i otrzymuje od nas automatyczne przelewy, dzięki czemu ma zapewniony bieżący dostęp do środków.

Potrzebujesz rady?

Czym jest faktoring online?

Faktoring online to usługa finansowania faktur z odroczonym terminem płatności wystawianych na stałych kontrahentów. Dostarczasz towar i widzisz potencjał zwiększenia skali sprzedaży Twojej firmy, ale potrzebujesz gotówki, która aktualnie jest zamrożona w należnościach? Chcesz zwiększyć swoją konkurencyjność na rynku dzięki możliwości wystawiania faktur z długim terminem płatności? A może planujesz zabezpieczyć się przed nieterminowymi płatnościami lub brakiem zapłaty i utratą płynności finansowej? Nie czekaj dłużej – weź faktoring online i zamień faktury na gotówkę już dziś! Dzięki nam, możesz to zrobić bez konieczności wypełniania skomplikowanych wniosków. Wystarczy 5 minut Twojego cennego czasu.

Nasz faktoring dostępny jest bez ograniczeń branżowych. Niezależnie od tego, w czym specjalizuje się Twoja firma, czy prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą, czy może potrzebujesz finansowania dla spółki z o.o., możesz uzyskać limity faktoringowe od 50 tys. do 1 mln złotych (lub od 12 tys. do 250 tys. euro) zarówno w opcji abonamentowej, jak i stawkowej. Limit 1 mln zł jest dla Ciebie niewystarczający? Złóż wniosek, a kiedy nasz doradca się do Ciebie odezwie, daj mu znać, że interesuje Cię wyższy limit faktoringowy.

Przygotowaliśmy usługę faktoringu online z opcją UBEZPIECZENIA GRATIS. Każda firma ma swoje indywidualne potrzeby, dlatego nasza usługa to coś więcej niż samo finansowanie faktur. Pomożemy zabezpieczyć interesy Twojej firmy, oferując monitoring płatności oraz ochronę ubezpieczeniową. Dzięki usłudze faktoringu z przejęciem ryzyka, możesz zapomnieć o niedogodnościach pojawiających się przy odzyskaniu należności, gdy Twój klient zapomni o opłaceniu faktury. My zajmiemy się tym za Ciebie.

Aktywni klienci w ramach umowy faktoringu mogą ponadto otrzymać od nas dodatkową formę finansowego wsparcia w postaci automatycznej zaliczki faktoringowej — system automatycznie ocenia jej wysokość i oferuje klientowi takie rozwiązanie.

Zaufało nam już ponad 4500 przedsiębiorców takich, jak Ty. Teraz Twoja kolej!

 
Opinia naszego klienta
Industrail Construction Company Sp. z.o.o.

 
Jako agencja pracy tymczasowej działająca w branży budowlanej musimy mieć środki na wynagrodzenie i dzięki faktoringowi w PragmaGO, możemy sfinansować wystawiane faktury od razu, nie czekając, aż klient się z nami rozliczy. Wygodna i prosta forma finansowania przy prostszej i szybszej procedurze niż kredytowane bankowe.
 

Pytania i odpowiedzi

Jakie informacje są potrzebne do złożenia wniosku?

Wypełnienie wniosku jest niezwykle szybkie i intuicyjne. Wystarczy, że podasz NIP firmy oraz swoje dane kontaktowe. Następnie wybierzesz interesujący Cię limit finansowania – od 50 tys. zł do 1 mln zł (lub od 12 tys. do 250 tys. euro). W trzecim kroku poprosimy Cię z kolei o podanie informacji na temat Twojej firmy, w tym m.in. branżę, w jakiej działasz oraz numery NIP Twoich odbiorców.

 

Ostatni element, to potwierdzenie Twojej tożsamości. Możesz to zrobić na dwa sposoby – poprzez zalogowanie się do konta bankowego za pośrednictwem Kontomatik lub robiąc przelew weryfikacyjny na 1 PLN z firmowego konta bankowego. Tylko 5 minut i kilka podstawowych informacji o Tobie oraz Twojej firmie dzieli Cię od łatwego dostępu do gotówki.

Ile kosztuje usługa faktoringu?

Jak wybrać optymalną wysokość limitu faktoringu online?

Jak długo trzeba czekać na decyzję?

Czy możliwe jest sfinansowanie faktury w obcej walucie, np. euro?

Czy moi odbiorcy muszą wyrazić zgodę na faktoring?

Czy w trakcie umowy mogę zmienić wysokość limitu?

Czy o faktoring online mogą ubiegać się startupy?

Jakie faktury można zgłaszać do finansowania w ramach tej usługi?

Jakie branże mogą się ubiegać o faktoring?

Czy usługi faktoringowe wymagają ubezpieczenia?

Na czym polega faktoring?

Czym się różni faktoring od finansowania faktur?

Czy konieczne jest podpisanie umowy?

Czy mogę dodawać/usuwać wcześniej wskazanych odbiorców?

Sprawdź nasze pozostałe usługi!