FAKTORING ONLINE

Wystawiasz faktury na powtarzających się klientów? Skorzystaj z faktoringu.

Nie czekaj na termin płatności na fakturze, zyskaj stały dostęp do gotówki, by móc swobodnie rozwijać biznes. Wypełnij wniosek online, zgłaszając swoich klientów i otrzymaj limit środków nawet do 1 mln zł.

Poznaj korzyści

z faktoringu online

Dostęp do środków
ze stałą opłatą miesięczną
Limity do 1 mln
a nawet więcej
Ubezpieczenie Twoich
klientów gratis
Alternatywa dla kredytów
i pożyczek

Potrzebujesz stałego finansowania? Sprawdź koszt usługi

Limit do
Wysokość limitu, o którą chcesz się ubiegać
600 000
PLN

Przedstawiona kalkulacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 KC. Całkowity koszt został wyliczony dla przedsiębiorcy, który rozlicza podatek liniowy (19%) oraz VAT. Dla faktur o nominale pow. 250 tys. zł lub 75 tys. EUR przygotowujemy specjalną ofertę cenową.

Koszt limitu
Miesięczna kwota, jaką zapłacisz za usługę faktoringu online
6000 PLN
Netto miesięcznie

Proste kroki

Sprawdź, jak pomogliśmy Szymonowi

 1. 1
  Krok 1

  Szymon wykonuje powtarzalne zlecenia. Wystawia faktury z długim terminem płatności na kilku stałych odbiorców. Gotówka firmowa Szymona jest zamrożona u jego klientów.

 2. 2
  Krok 2

  Szymon dowiedział się, że może wziąć faktoring online i nie martwić się o swobodny dostęp do środków. Wypełnia wniosek online i dodaje listę stałych odbiorców.

 3. 3
  Krok 3

  Teraz Szymon otrzymuje od nas automatyczne przelewy za swoje faktury i ma bieżący dostęp do środków. Szymon w razie potrzeby może też zmieniać swoich odbiorców w wygodnej Strefie Klienta.

Potrzebujesz rady?

Czym jest faktoring online?

Faktoring online to usługa finansowania faktur z odroczonym terminem płatności wystawianych na stałych kontrahentów. Widzisz potencjał zwiększenia skali sprzedaży Twojej firmy i potrzebujesz gotówki, która aktualnie jest zamrożona w należnościach? Chcesz zwiększyć swoją konkurencyjność na rynku dzięki możliwości udzielania dłuższych terminów płatności? A może planujesz zabezpieczyć się przed nieterminowymi płatnościami lub brakiem zapłaty? Nie czekaj dłużej – weź faktoring online. Dzięki nam możesz to zrobić bez konieczności wypełniania skomplikowanych wniosków.

Faktoring dostępny jest bez ograniczeń branżowych. Niezależnie od tego, w czym specjalizuje się Twoja firma, możesz uzyskać limity od 50 tys. do 1 mln złotych (lub od 12 tys. do 250 tys. euro) zarówno w opcji abonamentowej, jak i stawkowej. Limit 1 mln zł jest dla Ciebie niewystarczający? Złóż wniosek, a kiedy nasz doradca się do Ciebie odezwie, daj mu znać, że interesuje Cię wyższy limit faktoringowy.

Jesteś mikro, małym, a może średnim przedsiębiorcą i potrzebujesz łatwego dostępu do gotówki? Dzięki naszemu faktoringowi online gotówka z wystawianych przez Ciebie faktur, która przecież prędzej czy później i tak trafi na Twoje konto, może się na nim znaleźć znacznie szybciej. Faktoring online to usługa, z którą możesz rozwinąć swój biznes.

Przygotowaliśmy usługę faktoringu online z opcją UBEZPIECZENIA GRATIS. Każda firma ma swoje indywidualne potrzeby, dlatego nasza usługa to coś więcej niż samo finansowanie faktur. Pomożemy zabezpieczyć interesy Twojej firmy, oferując monitoring płatności oraz ochronę ubezpieczeniową. Aktywni klienci w ramach umowy faktoringu mogą otrzymać ponadto dodatkową formę finansowego wsparcia w postaci automatycznej zaliczki faktoringowej — system automatycznie ocenia jej wysokość i oferuje klientowi takie rozwiązanie.

Pytania i odpowiedzi

Jakie informacje są potrzebne do złożenia wniosku?

Wypełnienie wniosku jest niezwykle szybkie i intuicyjne. Wystarczy, że podasz NIP firmy oraz swoje dane teleadresowe. Następnie wybierz interesujący Cię limit finansowania – od 50 tys. zł do 1 mln zł (lub od 12 tys. do 250 tys. euro). W trzecim kroku poprosimy Cię z kolei o podanie informacji na temat Twojej firmy, w tym m.in. branżę, w jakiej działasz oraz numery NIP Twoich odbiorców. Ostatnim element, to z kolei potwierdzenie Twojej tożsamości. Tylko tyle dzieli Cię od łatwego dostępu do gotówki. Czas naszych klientów jest dla nas niezwykle cenny, dlatego liczbę niezbędnych informacji i formalności ograniczyliśmy do minimum.

Ile kosztuje usługa faktoringu?

Jak długo trzeba czekać na decyzję?

Czy możliwe jest sfinansowanie faktury w obcej walucie, np. euro?

Czy moi odbiorcy muszą wyrazić zgodę na faktoring?

Czy w trakcie umowy mogę zmienić wysokość limitu?

Czy o faktoring online mogą ubiegać się startupy?

Jakie faktury można zgłaszać do finansowania w ramach tej usługi?

Jakie branże mogą się ubiegać o faktoring?

Czy usługi faktoringowe wymagają ubezpieczenia?

Jak działa faktoring?

Czym się różni faktoring od finansowania faktur?

Czy konieczne jest podpisanie umowy?

Czy mogę dodawać/usuwać wcześniej wskazanych odbiorców?

Sprawdź nasze pozostałe usługi!