Zamów niezbędny produkt lub usługę u ulubionego dostawcy.

Z nami możesz odroczyć dowolną płatność lub rozłożyć ją na raty w trybie ekspresowym!

Zamów produkt lub usługę u dostawcy.

Z nami możesz odroczyć dowolną płatność lub rozłożyć ją na raty w trybie ekspresowym!

Wystawiasz faktury stałym klientom? Nie czekaj na gotówkę!

Weź faktoring online z ubezpieczeniem GRATIS.

Wystawiasz faktury stałym klientom?

Nie czekaj na gotówkę! Weź faktoring online z ubezpieczeniem GRATIS.

Szybka gotówka z wystawionej faktury? Z nami to możliwe!

Ekspresowe finansowanie pojedynczych faktur nawet do 250 tys. zł.

Szybka gotówka z faktury? To możliwe!

Ekspresowe finansowanie pojedynczych faktur nawet do 250 tys. zł.

FAKTORING ONLINE

Wystawiasz faktury stałym Klientom?
Weź faktoring online

Masz stałych odbiorców i potrzebujesz ciągłego dostępu do gotówki? Wypełniasz wniosek online zgłaszając Swoich Klientów i otrzymujesz miesięczny limit środków nawet do 1 mln zł.
Twoi odbiorcy zostaną ubezpieczeni GRATIS.

Poznaj korzyści

z faktoringu online

Dostęp do środków
ze stałą opłatą miesięczną
Łatwa kalkulacja
kosztów
Oferta również
w euro
Nawet dla
najmniejszych firm
Limity
do 1 mln zł

Potrzebujesz stałego finansowania? Sprawdź koszt usługi

Limit do
Wysokość limitu, o którą chcesz się ubiegać
600 000
PLN

Przedstawiona kalkulacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 KC. Całkowity koszt został wyliczony dla przedsiębiorcy, który rozlicza podatek liniowy (19%) oraz VAT. Dla faktur o nominale pow. 250 tys. zł lub 75 tys. EUR przygotowujemy specjalną ofertę cenową.

Koszt limitu
Miesięczna kwota, jaką zapłacisz za usługę faktoringu online
6000 PLN
Netto miesięcznie
Weź faktoring online

Proste kroki

Sprawdź, jak PragmaGO® pomogła Szymonowi

 1. 1
  Krok 1

  Szymon wykonuje powtarzalne zlecenia. Wystawia faktury z długim terminem płatności na kilku stałych odbiorców. Gotówka firmowa Szymona jest zamrożona u jego klientów.

 2. 2
  Krok 2

  Szymon dowiedział się, że może wziąć faktoring online w PragmaGO® i nie martwić się o swobodny dostęp do środków. Wypełnia wniosek online i dodaje listę stałych odbiorców.

 3. 3
  Krok 3

  Teraz Szymon otrzymuje automatyczne przelewy za swoje faktury od PragmaGO® i ma bieżący dostęp do środków. Szymon może też zmieniać swoich odbiorców w wygodnej Strefie Klienta.

Potrzebujesz porady?

Czym jest faktoring online?

Faktoring online to usługa finansowania faktur z odroczonym terminem płatności wystawianych na stałych kontrahentów. Widzisz potencjał zwiększenia skali sprzedaży Twojej firmy i potrzebujesz gotówki, która aktualnie jest zamrożona w należnościach? Chcesz zwiększyć swoją konkurencyjność na rynku dzięki możliwości udzielania dłuższych terminów płatności? A może planujesz zabezpieczyć się przed nieterminowymi płatnościami lub brakiem zapłaty? Nie czekaj dłużej – weź faktoring online. Dzięki PragmaGO® możesz to zrobić bez konieczności wypełniania skomplikowanych wniosków.

Faktoring online w PragmaGO® jest dostępny bez ograniczeń branżowych. Niezależnie od tego, w czym specjalizuje się Twoja firma, możesz uzyskać limity od 50 tys. do 1 mln złotych (lub od 12 tys. do 250 tys. euro) zarówno w opcji abonamentowej, jak i stawkowej. Limit 1 mln zł jest dla Ciebie niewystarczający? Złóż wniosek, a kiedy nasz doradca się do Ciebie odezwie, daj mu znać, że interesuje Cię wyższy limit faktoringowy.

Jesteś mikro, małym, a może średnim przedsiębiorcą i potrzebujesz łatwego dostępu do gotówki? Dzięki naszemu faktoringowi online gotówka z wystawianych przez Ciebie faktur, która przecież prędzej czy później i tak trafi na Twoje konto, może się na nim znaleźć znacznie szybciej. Faktoring online to usługa, z którą możesz rozwinąć swój biznes.

PragmaGO® przygotowała usługę faktoringu online z opcją UBEZPIECZENIA GRATIS. Każda firma ma swoje indywidualne potrzeby, dlatego faktoring online to coś więcej niż samo finansowanie faktur. Pomożemy zabezpieczyć interesy Twojej firmy, oferując monitoring płatności oraz ochronę ubezpieczeniową. Aktywni Klienci w ramach umowy faktoringu mogą otrzymać ponadto dodatkową formę finansowego wsparcia w postaci automatycznej zaliczki faktoringowej — system automatycznie ocenia jej wysokość i oferuje Klientowi takie rozwiązanie.

Pytania i odpowiedzi

Jakie informacje są potrzebne do złożenia wniosku?

Wypełnienie wniosku jest niezwykle szybkie i intuicyjne. Wystarczy, że podasz NIP firmy oraz swoje dane teleadresowe. Następnie wybierz interesujący Cię limit finansowania – od 50 tys. zł do 1 mln zł (lub od 12 tys. do 250 tys. euro). W trzecim kroku poprosimy Cię z kolei o podanie informacji na temat Twojej firmy, w tym m.in. branżę, w jakiej działasz oraz numery NIP Twoich odbiorców. Ostatnim element, to z kolei potwierdzenie Twojej tożsamości. Tylko tyle dzieli Cię od łatwego dostępu do gotówki.

Ile kosztuje usługa faktoringu?

Jak długo trzeba czekać na decyzję?

Czy możliwe jest sfinansowanie faktury w obcej walucie, np. euro?

Czy moi odbiorcy muszą wyrazić zgodę na faktoring?

Czy w trakcie umowy mogę zmienić wysokość limitu?

Czy o faktoring online mogą ubiegać się startupy?

Jakie faktury można zgłaszać w ramach usługi faktoringu online?

Jakie branże mogą się ubiegać o faktoring w PragmaGO®?

Czy konieczne jest ubezpieczenie usługi faktoringu?

Jak działa faktoring w PragmaGO®?

Czym się różni faktoring od finansowania faktur?

Sprawdź nasze pozostałe usługi!