Poznaj PragmaGO

Poznaj PragmaGO

Zobacz, kim jesteśmy i jak wspieramy przedsiębiorców


Poznaj naszą historię, misję i wizję.

PragmaGO – łączymy doświadczenie z nowoczesną technologią


PragmaGO to:


0 lat

doświadczenia

0 mld zł

udzielonego finansowania

0 tys.

sfinansowanych faktur

0

klientów w 2022

Nasza MISJA


Poznaj Zarząd PragmaGO


Tomasz Boduszek - Prezes Zarządu

Tomasz Boduszek


Prezes Zarządu

Absolwent Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach na Wydziale Prawa i Administracji. Od września 2003 r. pełnił funkcję Prezesa Zarządu Pragma Inkaso sp. z o.o., a następnie (po przekształceniu spółki) od 2011 r. pełni funkcję Prezesa Zarządu PragmaGO S.A..

Jacek Obrocki - Wiceprezes Zarządu

Jacek Obrocki


Wiceprezes Zarządu

Ekonomista z ponad 20-letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w analityce finansowej i giełdowej oraz bankowości inwestycyjnej. Uzyskał m.in. tytuł Chartered Financial Analyst (CFA), ukończył liczne szkolenia z zakresu JBO, MBO, M&A, rachunkowości (PSR, IAS, US GAAP), prawa o publicznym obrocie papierami wartościowymi, prawa handlowego. Ekspert PragmaGO w zakresie analizy rynków finansowych i makroekonomii.

Danuta Czapeczko

Danuta Czapeczko


Wiceprezes Zarządu

Z wykształcenia magister ekonomii, absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego. Ukończyła też studia podyplomowe z Zarządzania Marketingiem na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Z PragmaGO jest związana od 2005 roku. Zarządza zespołem, który wprowadza na rynek innowacyjne produkty finansowe w kanale współpracy partnerskiej. Jako Wiceprezes Zarządu PragmaGO jest odpowiedzialna za dalszy rozwój segmentu embedded finance dla biznesu.

Łukasz Ramczewski

Łukasz Ramczewski


Wiceprezes Zarządu

Menedżer z ponad 12-letnim doświadczeniem w obszarze rynków finansowych, faktoringu i finansowania sektora MŚP. Od 2010 roku związany zawodowo z PragmaGO, gdzie od czterech lat zarządza obszarem sprzedaży. Bierze czynny udział w tworzeniu produktów i rozwiązań finansowych. Jako Wiceprezes Zarządu PragmaGO jest odpowiedzialny za segment faktoringu oraz zarządzanie sprzedażą.

Tomasz Bogus

Tomasz Bogus


Wiceprezes Zarządu

Manager z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w obszarze bankowości. Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego oraz Banking Administration Institute w USA. Ukończył prestiżowe szkolenia, w tym Program Managerski organizowany przez Harvard Business School. Jako Wiceprezes Zarządu PragmaGO jest odpowiedzialny za rozwój międzynarodowy spółki.

Współpracują z nami:


Allegro
Infakt
3W Dystrybucja budowlana
HiT Transport
Walutomat
Max Electro
TIM
Infinite IT Solutions
Komputronik
Sky-Shop partnerem PragmaGO
Shoper
Abakus Logistics
Cairo-soft
Enpire Transport
Giełda transportowa Teleroute
Imoje - partner PragmaGO

Jak oceniają nas klienci?


Szafron Szendzielorz Projekt sp. z o.o.

Nawiązałam współpracę z firmą PragmaGO na początku drugiego kwartału 2022 roku. Od tego czasu PragmaGO obsługuje moją firmę w zakresie finansowania faktur części naszych klientów. Rozpoczęcie współpracy z PragmaGO było jedną z najlepszych decyzji jaką podjęłam. PragmaGO działa z nieprawdopodobną szybkością – zarówno nawiązanie współpracy, jak i codzienna współpraca – wszystkie sprawy załatwiane są od ręki. Elektroniczny system rozliczeń działa perfekcyjnie. Przelewy realizowane są w ciągu godziny od przekazania faktury do finansowania. PragmaGO rozwiązuje co najmniej połowę moich problemów. Nie ma lepszego rozwiązania dla firm.

PPHU „PLASTYKON”

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z PragmaGO. Mogę wystawiać faktury terminowe i nie czekać na zapłatę. Pieniądze dostaję na konto szybko, po spełnieniu kilku prostych formalności. Wszystko jest załatwiane przy pomocy aplikacji. Polecam PragmaGO.

Piszą o nas


Puls Biznesu o PragmaGO

PragmaGO idzie po nowych klientów.

Kolejny rekordowy rok PragmaGO
Cashless

Allegro wprowadza Merchant Finance. To limit odnawialny dla firm przygotowany z PragmaGO
ISBTech logo

PragmaGO i Teleroute uruchamiają nową usługę finansowania faktur

Kontakt


Logo PragmaGO

PragmaGO S.A.

ul. Brynowska 72, 40-584 Katowice

Oddział w Warszawie:
ul. Zajęcza 15, 00-351 Warszawa

KRS: 0000267847
NIP: 634 24 27 710
REGON: 277573126

Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego. Wysokość kapitału zakładowego: 6.891.041.00 zł opłacony w całości. Konto bankowe: 14 1020 2313 0000 3102 0399 6766 PLN


PragmaGO członkiem PZF
Logo izby gospodarki elektronicznej
Logo stowarzyszenia emitentów gospodarczych

Logo Giełdy Papierów Wartościowych
Logo Catalyst