PragmaGO

Pewnie jak w banku, tylko wygodnie i szybko

PragmaGO

0 lat

doświadczenia

0 mld zł

udzielonego finansowania
w 2023 roku

0 tys.

sfinansowanych faktur
w 2023 roku

0

klientów
w 2023 roku

Korzystamy z wieloletniego doświadczenia


Nasze początki sięgają drugiej połowy 1996 roku. Zaczynaliśmy od kilku handlowców, telefonu stacjonarnego i książki telefonicznej. Z biegiem lat, nasza firma zaczęła przyciągać coraz większą liczbę klientów, co zaowocowało jej dynamicznym rozwojem.

W miarę upływu czasu postanowiliśmy dostosować się do nowoczesnych trendów. Segregatory ustąpiły miejsca internetowym bazom danych, a tradycyjne telefony zostały zastąpione przez smartfony.

Cały proces finansowania przenieśliśmy do świata online, oferując naszym klientom kompleksowe usługi w nowoczesny sposób.

Jesteśmy doceniani


PragmaGO diamentem Forbes 2024

Jesteśmy laureatem Diamentów Forbesa 2024

Nasza firma została wyróżniona w prestiżowym rankingu Diamenty Forbesa jako jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce, co potwierdza naszą stabilność i skuteczność na rynku. Z rocznym wzrostem wartości o 80%, zajęliśmy 309. miejsce w kraju w kategorii przychodów 50-250 mln zł oraz pierwsze miejsce w branży „instytucje kredytowe, inne”, z wyceną wykonaną przez Dun & Bradstreet Poland.

Fintech roku 2023

Zostaliśmy Fintechem Roku w konkursie Cashless Fintech 2023!

W uzasadnieniu werdyktu Kapituła konkursu wskazała na dynamiczny wzrost wartości finansowania (58% r/r) oraz mocne poszerzenie oferty dla przedsiębiorców. Przyznana naszej firmie nagroda potwierdza, że w ostatnich miesiącach osiągnęliśmy wyniki, które zdecydowanie wyróżniały się na tle całej branży fintech w Polsce. Dziękujemy!

E-commerce Awards Polska 2023 w kategorii „Best e-commerce B2B tool/technology/service”

To prestiżowe wyróżnienie zostało nam przyznane za wprowadzenie innowacyjnej usługi Merchant Cash Advance, która oferuje elastyczne finansowanie dla przedsiębiorców w ramach modelu embedded finance.

Wyróżnienie dla naszych usług od LoanMagazine!

Redakcja doceniła usługę Merchant Finance, którą współtworzymy z naszym partnerem – Allegro. Otrzymaliśmy specjalne wyróżnienie, które potwierdza, że nowoczesne usługi finansowe są wykorzystywane w Polsce na coraz szerszą skalę.

Tworzymy usługi z myślą o naszych klientach


Każdego klienta traktujemy indywidualnie: chcemy poznać Wasze potrzeby, by móc udzielić finansowania szybko, bezpiecznie i wygodnie.

Zobacz, jak klienci oceniają naszą współpracę


Szafron Szendzielorz Projekt Sp. z o.o.

Nawiązałam współpracę z firmą PragmaGO na początku drugiego kwartału 2022 roku. Od tego czasu PragmaGO obsługuje moją firmę w zakresie finansowania faktur części naszych klientów. Rozpoczęcie współpracy z PragmaGO było jedną z najlepszych decyzji jaką podjęłam. PragmaGO działa z nieprawdopodobną szybkością – zarówno nawiązanie współpracy, jak i codzienna współpraca – wszystkie sprawy załatwiane są od ręki. Elektroniczny system rozliczeń działa perfekcyjnie. Przelewy realizowane są w ciągu godziny od przekazania faktury do finansowania. PragmaGO rozwiązuje co najmniej połowę moich problemów. Nie ma lepszego rozwiązania dla firm.

PPHU „PLASTYKON”

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z PragmaGO. Mogę wystawiać faktury terminowe i nie czekać na zapłatę. Pieniądze dostaję na konto szybko, po spełnieniu kilku prostych formalności. Wszystko jest załatwiane przy pomocy aplikacji. Polecam PragmaGO.

Wprowadzamy innowacyjne rozwiązania


Jesteśmy największym dostawcą usług embedded finance dla biznesu w Polsce. Dzięki nam przedsiębiorcy mogą zaoferować kontrahentom liczne udogodnienia w płatnościach i rozliczeniach, tym samym zwiększając swoje obroty i pozyskując lojalnych klientów.

Transakcje z wykorzystaniem płatności odroczonych lub ratalnych zwiększają średnią wartość koszyka nawet trzykrotnie i zachęcają do powtarzania zakupów (robi to aż 81% klientów).

W ramach embedded finance współpracujemy ze 112 partnerami, w tym Allegro Biznes.

Współpracują

z nami


Allegro
Logo Autopay
Logo polskie e-platnosci
Komputronik
Shoper
Giełda transportowa Teleroute
Logo Drukomat
Logo Hurton
Walutomat
Abakus Logistics
Enpire Transport
SM Spedition
Logo Extrego
Logo BeeDee
Logo PrestaShop
Cairo-soft
Logo Atomstore

Wykorzystujemy nowe technologie


Korzystamy z nowoczesnych technologii, by zapewnić naszym klientom i partnerom prostą i niezawodną obsługę usług PragmaGO. Stale rozwijamy, testujemy i monitorujemy nasze produkty – na bieżąco wykrywamy błędy i niezwłocznie je eliminujemy. Robimy wszystko, by nasze rozwiązania cechował przyjazny design, intuicyjność i responsywność.

Mamy ugruntowaną pozycję na rynku


Podlegamy kontroli KNF. Jesteśmy obecni na rynku kapitałowym – regularnie raportujemy osiągane przez nas wyniki i podjęte działania. Są one też monitorowane przez nadzór korporacyjny.

Posiadamy najwyższe w sektorze pozabankowym kapitały własne – gwarancję stałości i dostępności finansowania. Wszystko to między innymi dzięki przejęciu przez międzynarodowy fundusz inwestycyjny Enterprise Investors, które miało miejsce w 2021 roku.

Logo Giełdy Papierów Wartościowych
Logo Catalyst
Logo KNF

Zarząd PragmaGO


Tomasz Boduszek - Prezes Zarządu

Tomasz Boduszek

Prezes Zarządu

Jacek Obrocki - Wiceprezes Zarządu

Jacek Obrocki

Wiceprezes Zarządu

Danuta Czapeczko

Danuta Czapeczko

Wiceprezes Zarządu

Łukasz Ramczewski

Łukasz Ramczewski

Wiceprezes Zarządu

Piszą o nas


Puls Biznesu o PragmaGO