Zamów niezbędny produkt lub usługę u ulubionego dostawcy.

Z nami możesz odroczyć dowolną płatność lub rozłożyć ją na raty w trybie ekspresowym!

Zamów produkt lub usługę u dostawcy.

Z nami możesz odroczyć dowolną płatność lub rozłożyć ją na raty w trybie ekspresowym!

Wystawiasz faktury stałym klientom? Nie czekaj na gotówkę!

Weź faktoring online z ubezpieczeniem GRATIS.

Wystawiasz faktury stałym klientom?

Nie czekaj na gotówkę! Weź faktoring online z ubezpieczeniem GRATIS.

Szybka gotówka z wystawionej faktury? Z nami to możliwe!

Ekspresowe finansowanie pojedynczych faktur nawet do 250 tys. zł.

Szybka gotówka z faktury? To możliwe!

Ekspresowe finansowanie pojedynczych faktur nawet do 250 tys. zł.

FINANSOWANIE FAKTUR!

Czekasz na zapłatę faktury?
Zamień ją na gotówkę w 2 godziny!

Wystawiasz faktury różnym Klientom i nie chcesz czekać na termin płatności? Wypełniasz wniosek online, a kolejną fakturę sfinansujesz jeszcze szybciej w Strefie Klienta. Nawet do 250 tys. zł.

Poznaj Twoje korzyści

ze sprzedaży pojedynczych faktur online

Akceptacja warunków
przez kod SMS
Łatwa kalkulacja
kosztów
Decyzja i realizacja
w 2 godziny
Nawet dla
najmniejszych firm
Limity
do 250 tys. zł

Kalkulator Finansowania Faktur

Wartość faktury brutto
Kwota brutto na fakturze, którą chcesz sfinansować
PLN
Termin płatności
Ilość dni, jakie zostały do terminu płatności przesłanej faktury
DNI

Przedstawiona kalkulacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 KC. Całkowity koszt został wyliczony dla przedsiębiorcy, który rozlicza podatek liniowy (19%) oraz VAT. Dla faktur o nominale pow. 100 tys. zł lub 25 tys. EUR przygotowujemy specjalną ofertę cenową.

Otrzymasz przelew na kwotę:
Kwota, jaką przelejemy na Twoje konto
914 PLN
Sfinansuj fakturę

Całkowity koszt po odliczeniu podatków:

123 pln

Proste kroki

Sprawdź, jak PragmaGO® pomogła Adamowi!

 1. 1
  Krok 1

  Adam prowadzi firmę. Wystawił fakturę z długim terminem płatności na nowego Odbiorcę. Teraz czeka na płatność, żeby podjąć się kolejnej inwestycji.

 2. 2
  Krok 2

  Adam dowiedział się, że może sprzedać fakturę w PragmaGO®. Wypełnia wniosek online a warunki akceptuje SMS-em. Adam nie wypełnia papierowych formularzy ani nie traci czasu.

 3. 3
  Krok 3

  Adam otrzymuje przelew od PragmaGO® ze środkami za swoją fakturę ekspresowo! Adam ma teraz dostęp do gotówki i jeszcze tego samego dnia podpisuje kontrakt na nową inwestycję!

Potrzebujesz Rady?

Czym jest finansowanie faktur?

Zdarza się, że Twoja firma potrzebuje szybkiego zastrzyku gotówki bez stałych umów i zbędnych formalności? Trafiło Ci się duże zlecenie, ale do jego realizacji potrzebujesz środków finansowych np. na zakup towaru? A może wystawiasz faktury z długim terminem płatności i czekanie na przelew ogranicza dynamiczny rozwój Twojego biznesu? Finansowanie faktur od PragmaGO® to usługa stworzona z myślą o firmach takich jak Twoja.

Z PragmaGO® całkowicie online możesz sprzedać nieprzeterminowane faktury wobec swoich odbiorców. Wystarczy, że wypełnisz formularz, aby w trybie ekspresowym na Twoim koncie pojawiła się gotówka! Cały proces odbywa się online bez zbędnych formalności. Dzięki dostępności usługi 24/7 fakturę możesz przesłać i sprzedać o każdej porze dnia!

Zgłaszana faktura musi być minimum siedem dni przed upływem terminu płatności. Na jej podstawie przyznajemy limit, dzięki któremu kolejne faktury możesz wygodnie zgłaszać w Strefie Klienta. Dostęp do logowania otrzymujesz przy zgłoszeniu pierwszej faktury do finansowania. Decyzję o akceptacji wniosku oraz szczegółowe koszty otrzymujesz drogą mailową. Aby zatwierdzić wniosek, wystarczy zalogować się do Strefy Klienta i wpisać otrzymany kod SMS. Teraz czekamy tylko na potwierdzenie faktury przez odbiorcę. W momencie potwierdzenia faktury pieniądze przesyłamy na Twoje konto bankowe szybkim przelewem. A odbiorca spłaca fakturę w terminie płatności na nasze konto bankowe.

Zaledwie kilka minut dzieli Ciebie i Twoją firmę od poprawy płynności finansowej i ekspresowej gotówki na koncie z wystawianych faktur z odległymi terminami płatności! Brak ukrytych kosztów i przejrzyste warunki sprawiają, że pozabankowe finansowanie faktur to doskonały wybór niezależnie od tego, w jakiej branży i w jakiej skali działasz.

Pytania i odpowiedzi
Finansowanie faktur w PragmaGO®

Kto może skorzystać z usługi finansowania faktur w PragmaGO®?

Jeżeli Twoja firma działa w sektorze MSP, to oferta PragmaGO® jest właśnie dla Ciebie niezależnie od branży oraz tego, jak długo działasz na rynku. Wniosek może złożyć każdy zarejestrowany przedsiębiorca. Finansowanie faktury to doskonałe rozwiązanie przede wszystkim dla firm, które rozliczają się ze swoimi odbiorcami na podstawie faktur z odległymi terminami płatności, przez co mogą się borykać z zatorami płatniczymi.

Co muszę zrobić, aby zgłosić fakturę do finansowania?

Jeżeli nie jesteś jeszcze Klientem PragmaGO® wystarczy, że wypełnisz prosty wniosek dostępny tutaj. Zajmie Ci to zaledwie kilka minut – we wniosku koniecznie załącz fakturę, którą chcesz sfinansować oraz podaj dane swojej firmy i dane odbiorcy. Dla przyspieszenia procesu wypełniania wniosku, część danych uzupełnia się automatycznie z załączonego przez Ciebie pliku. Jeżeli jesteś już naszym Klientem, kolejne faktury do finansowania możesz zgłaszać jeszcze wygodniej za pośrednictwem Strefy Klienta.

Czy mogę sfinansować kilka faktur jednocześnie?

Jeżeli jesteś nowym Klientem PragmaGO®, we wniosku możesz przesłać tylko jedną fakturę. Po rozpatrzeniu Twojego zgłoszenia zostanie Ci przyznany limit, w ramach którego możesz zgłaszać nielimitowaną ilość faktur za pomocą Strefy Klienta. Jeżeli chcesz regularnie finansować faktury wystawiane na stałych odbiorców, zapoznaj się z ofertą faktoringu online i wybierz finansowanie w pakiecie rocznym.

Czym jest limit finansowania?

W ramach finansowania faktur możesz otrzymać limit nawet do 250 tys. zł. Limit to wartość maksymalnego salda finansowania.

Jaki jest koszt finansowania faktury i od czego zależy?

Koszt finansowania w PragmaGO® uzależniony jest od kwoty, która znajduje się na fakturze, okresu finansowania oraz oceny firmy. Szacunkowe ceny możesz sprawdzić na naszym kalkulatorze. Każda zgłaszana faktura wyceniana jest indywidualnie, a ostateczny koszt poznasz przed akceptacją warunków.

Jak długo trwa proces weryfikacji?

Weryfikacja i realizacja zgłoszenia odbywają się w trybie ekspresowym. W tym czasie otrzymasz maila z informacją o wysokości przyznanego limitu oraz ostatecznych warunkach finansowania.

Czy trzeba podpisać umowę na finansowanie faktury?

Proces finansowania faktury w PragmaGO® przebiega całkowicie online. Przyznany limit nie wymaga podpisania umowy w wersji papierowej. Wystarczy wysłać kod SMS, który stanowi potwierdzenie akceptacji zaproponowanych warunków.

Czy odbiorca informowany jest o cesji?

Finansowanie faktury jest formą faktoringu jawnego. Odbiorca informowany jest o cesji drogą mailową i musi wyrazić na nią zgodę.

Czy wypłacane jest 100% wartości faktury?

Wypłacamy 100% faktury pomniejszone o prowizję faktoringową. Wysokość prowizji oraz kwotę, jaka zostanie wypłacona, można obliczyć, korzystając z kalkulatora. Ostateczne kwoty podawane są po przesłaniu zgłoszenia.

Kiedy otrzymam środki?

Środki lądują na Twoim koncie w ciagu 2 godzin od momentu potwierdzenia faktury przez odbiorcę. Wszystkie wypłaty odbywają się przelewem ekspresowym, by jak najbardziej przyspieszyć proces i zapewnić naszym Klientom szybki dostęp do gotówki.