Finansowanie faktur

Czekasz na zapłatę faktury? Zamień ją na gotówkę w 2 godziny.

Wystawiasz faktury z odległym terminem płatności? Nie czekaj na przelew od kontrahenta! Wyślij bezpłatny wniosek i sprzedaj nam swoje faktury. Zyskaj gotówkę nawet tego samego dnia.

Poznaj Twoje korzyści

ze sprzedaży pojedynczych faktur online

Szybki dostęp do środków
na chwilowe potrzeby
Ekspresowy proces – bez
formalności i straty czasu
Limity
do 100 tys. zł
Możliwość poznania
finansowania sprzedaży

Kalkulator finansowania faktur

Wartość faktury brutto
Kwota brutto na fakturze, którą chcesz sfinansować
PLN
Termin płatności
Liczba dni, jakie zostały do terminu płatności przesłanej faktury
DNI

Przedstawiona kalkulacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 KC. Finalny koszt może się różnić – zależy od wyników scoringu transakcji.

Otrzymasz przelew na kwotę:
914 PLN

Koszt Netto

123 pln

Koszt Brutto

123 pln

Proste kroki

Sprawdź, jak pomogliśmy Adamowi

 1. 1
  Krok 1

  Adam prowadzi firmę. Wystawił fakturę z długim terminem płatności na nowego odbiorcę. Teraz czeka na płatność, żeby podjąć się kolejnej inwestycji. Szuka więc rozwiązania, które pozwoli mu zdobyć niezbędne środki.

 2. 2
  Krok 2

  Adam dowiedział się, że może skorzystać z faktoringu i sprzedać swoje faktury. Nie chce jednak wiązać się stałą umowę, dlatego wybiera finansowanie faktur. Wypełnia wniosek online a warunki akceptuje SMS-em. Adam nie wypełnia papierowych formularzy ani nie traci czasu.

 3. 3
  Krok 3

  Adam otrzymuje od nas przelew ze środkami za swoją fakturę ekspresowo. Ma teraz dostęp do gotówki i jeszcze tego samego dnia podpisuje kontrakt na nową inwestycję.

Potrzebujesz rady?

Czym jest finansowanie faktur?

Zdarza się, że Twoja firma potrzebuje szybkiego zastrzyku gotówki bez stałych umów i zbędnych formalności? Trafiło Ci się duże zlecenie, ale do jego realizacji potrzebujesz środków finansowych np. na zakup towaru? A może wystawiasz faktury z odroczonym terminem płatności i czekanie na przelew ogranicza dynamiczny rozwój Twojego biznesu? Finansowanie faktur to usługa stworzona z myślą o firmach takich jak Twoja.

Z nami całkowicie online możesz sprzedać nieprzeterminowane faktury wobec swoich odbiorców. Wystarczy, że wypełnisz formularz, aby w trybie ekspresowym na Twoim koncie pojawiła się gotówka! Cały proces odbywa się online bez zbędnych formalności. Dzięki dostępności usługi 24/7 fakturę możesz przesłać i sprzedać o każdej porze dnia.

Zgłaszana faktura musi być minimum siedem dni przed upływem terminu płatności. Na jej podstawie przyznajemy limit, dzięki któremu kolejne faktury możesz wygodnie zgłaszać w Strefie Klienta. Dostęp do logowania otrzymujesz przy zgłoszeniu pierwszej faktury do finansowania. Decyzję o akceptacji wniosku oraz szczegółowe koszty otrzymujesz drogą mailową. Aby zatwierdzić wniosek, wystarczy zalogować się do Strefy Klienta i wpisać otrzymany kod SMS. Teraz czekamy tylko na potwierdzenie faktury przez odbiorcę. W momencie potwierdzenia faktury pieniądze przesyłamy na Twoje konto bankowe szybkim przelewem. W przypadku odbiorcy zmienia się jedynie numer konta, na który przelewa we wcześniej wskazanym terminie środki. Jego przelew trafia bezpośrednio na nasze konto.

Zaledwie kilka minut dzieli Ciebie i Twoją firmę od poprawy płynności finansowej i ekspresowej gotówki na koncie z wystawianych faktur z odległymi terminami płatności! Brak ukrytych kosztów i przejrzyste warunki sprawiają, że pozabankowe finansowanie faktur to doskonały wybór niezależnie od tego, w jakiej branży i w jakiej skali działasz. Sprzedaż faktur jeszcze nigdy nie była tak prosta.

Pytania i odpowiedzi

Kto może skorzystać z usługi finansowania faktur?

Jeżeli Twoja firma działa w sektorze mikro lub MSP, to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie niezależnie od branży oraz tego, jak długo jesteś na rynku. Wniosek może złożyć każdy zarejestrowany przedsiębiorca. Finansowanie faktury to doskonałe rozwiązanie przede wszystkim dla firm, które rozliczają się ze swoimi odbiorcami na podstawie faktur z odroczonymi terminami płatności, przez co mogą borykać się z zatorami płatniczymi. Skorzystaj z oferty, jeżeli masz spotowe potrzeby lub nie jesteś przekonany, czy stałe finansowanie, to rozwiązanie dla Ciebie.

Co muszę zrobić, aby zgłosić fakturę do finansowania?

Czy mogę sfinansować kilka faktur jednocześnie?

Czym jest limit finansowania?

Jaki jest koszt finansowania faktury i od czego zależy?

Jak długo trwa proces weryfikacji?

Czy trzeba podpisać umowę na finansowanie faktury?

Czy odbiorca informowany jest o cesji?

Czy wypłacane jest 100% wartości faktury?

Kiedy otrzymam środki?

Sprawdź nasze pozostałe usługi!