Zamów niezbędny produkt lub usługę u ulubionego dostawcy.

Z nami możesz odroczyć dowolną płatność lub rozłożyć ją na raty w trybie ekspresowym!

Zamów produkt lub usługę u dostawcy.

Z nami możesz odroczyć dowolną płatność lub rozłożyć ją na raty w trybie ekspresowym!

Wystawiasz faktury stałym klientom? Nie czekaj na gotówkę!

Weź faktoring online z ubezpieczeniem GRATIS.

Wystawiasz faktury stałym klientom?

Nie czekaj na gotówkę! Weź faktoring online z ubezpieczeniem GRATIS.

Szybka gotówka z wystawionej faktury? Z nami to możliwe!

Ekspresowe finansowanie pojedynczych faktur nawet do 250 tys. zł.

Szybka gotówka z faktury? To możliwe!

Ekspresowe finansowanie pojedynczych faktur nawet do 250 tys. zł.

FINANSOWANIE FAKTUR!

Czekasz na zapłatę faktury?
Zamień ją na gotówkę ekspresowo!

Wystawiasz faktury różnym Klientom i nie chcesz czekać na termin płatności? Wypełniasz wniosek online, a kolejną fakturę sfinansujesz jeszcze szybciej w Strefie Klienta. Nawet do 250 tys. zł.

Poznaj Twoje korzyści

ze sprzedaży pojedynczych faktur online

Akceptacja warunków
przez kod SMS
Łatwa kalkulacja
kosztów
Ekspresowa decyzja
i realizacja
Nawet dla
najmniejszych firm
Limity
do 250 tys. zł

Kalkulator Finansowania Faktur

Wartość faktury brutto
Kwota brutto na fakturze, którą chcesz sfinansować
PLN
Termin płatności
Ilość dni, jakie zostały do terminu płatności przesłanej faktury
DNI

Przedstawiona kalkulacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 KC. Całkowity koszt został wyliczony dla przedsiębiorcy, który rozlicza podatek liniowy (19%) oraz VAT. Dla faktur o nominale pow. 100 tys. zł lub 25 tys. EUR przygotowujemy specjalną ofertę cenową.

Otrzymasz przelew na kwotę:
Kwota, jaką przelejemy na Twoje konto
914 PLN
Sfinansuj fakturę

Całkowity koszt po odliczeniu podatków:

123 pln

Proste kroki

Sprawdź, jak PragmaGO® pomogła Adamowi!

 1. 1
  Krok 1

  Adam prowadzi firmę. Wystawił fakturę z długim terminem płatności na nowego Odbiorcę. Teraz czeka na płatność, żeby podjąć się kolejnej inwestycji.

 2. 2
  Krok 2

  Adam dowiedział się, że może sprzedać fakturę w PragmaGO®. Wypełnia wniosek online a warunki akceptuje SMS-em. Adam nie wypełnia papierowych formularzy ani nie traci czasu.

 3. 3
  Krok 3

  Adam otrzymuje przelew od PragmaGO® ze środkami za swoją fakturę ekspresowo! Adam ma teraz dostęp do gotówki i jeszcze tego samego dnia podpisuje kontrakt na nową inwestycję!

Potrzebujesz Rady?

Czym jest finansowanie faktur?

Zdarza się, że Twoja firma potrzebuje szybkiego zastrzyku gotówki bez stałych umów i zbędnych formalności? Trafiło Ci się duże zlecenie, ale do jego realizacji potrzebujesz środków finansowych np. na zakup towaru? A może wystawiasz faktury z długim terminem płatności i czekanie na przelew ogranicza dynamiczny rozwój Twojego biznesu? Finansowanie faktur od PragmaGO® to usługa stworzona z myślą o firmach takich jak Twoja.

Z PragmaGO® całkowicie online możesz sprzedać nieprzeterminowane faktury wobec swoich odbiorców. Wystarczy, że wypełnisz formularz, aby w trybie ekspresowym na Twoim koncie pojawiła się gotówka! Cały proces odbywa się online bez zbędnych formalności. Dzięki dostępności usługi 24/7 fakturę możesz przesłać i sprzedać o każdej porze dnia!

Zgłaszana faktura musi być minimum siedem dni przed upływem terminu płatności. Na jej podstawie przyznajemy limit, dzięki któremu kolejne faktury możesz wygodnie zgłaszać w Strefie Klienta. Dostęp do logowania otrzymujesz przy zgłoszeniu pierwszej faktury do finansowania. Decyzję o akceptacji wniosku oraz szczegółowe koszty otrzymujesz drogą mailową. Aby zatwierdzić wniosek, wystarczy zalogować się do Strefy Klienta i wpisać otrzymany kod SMS. Teraz czekamy tylko na potwierdzenie faktury przez odbiorcę. W momencie potwierdzenia faktury pieniądze przesyłamy na Twoje konto bankowe szybkim przelewem. A odbiorca spłaca fakturę w terminie płatności na nasze konto bankowe.

Pytania i odpowiedzi

Jaki jest koszt finansowania faktury i od czego zależy?

Koszt finansowania w PragmaGO® uzależniony jest od kwoty, która znajduje się na fakturze, okresu finansowania oraz oceny firmy. Szacunkowe ceny prezentuje nasz kalkulator. Każda zgłaszana faktura wyceniana jest indywidualnie.

Jak długo trwa proces weryfikacji?

Weryfikacja i realizacja zgłoszenia odbywają się w trybie ekspresowy. W tym czasie otrzymasz maila z informacją o wysokości przyznanego limitu oraz ostatecznych warunkach finansowania.

Czy trzeba podpisać umowę na finansowanie faktury?

Proces finansowania faktury w PragmaGO® przebiega całkowicie online. Przyznany limit nie wymaga podpisania umowy w wersji papierowej. Wystarczy wysłać kod SMS, który stanowi potwierdzenie akceptacji zaproponowanych warunków.

Czy odbiorca informowany jest o cesji?

Finansowanie faktury jest formą faktoringu jawnego. Odbiorca informowany jest o cesji drogą mailową i musi wyrazić na nią zgodę.

Czy wypłacane jest 100% wartości faktury?

Wypłacamy 100% faktury pomniejszone o prowizję faktoringową. Wysokość prowizji oraz kwotę, jaka zostanie wypłacona, można obliczyć, korzystając z kalkulatora. Ostateczne kwoty podawane są po przesłaniu zgłoszenia.

Kiedy otrzymam środki?

Środki lądują na Twoim koncie w trybie ekspresowym od momentu potwierdzenia faktury przez odbiorcę. Odbiorca potwierdza faktury drogą mailową. Aby jak najbardziej przyspieszyć proces i zapewnić naszym Klientom szybki dostęp do gotówki, wszystkie wypłaty odbywają się przelewem ekspresowym.