Finansowanie zakupów

Potrzebujesz środków na zakupy firmowe? Kup dziś, spłacaj w ratach.

Planujesz lub zrobiłeś zakupy firmowe i chcesz rozłożyć je na raty? Wypełniasz bezpłatny wniosek online, a my płacimy za Twoje zakupy przelewem ekspresowym nawet do 100 tys. zł.

Poznaj Twoje korzyści

z finansowania zakupów online

Idealna usługa
dla nagłych potrzeb
Alternatywa dla usług
bankowych
Poprawa płynności
finansowej
Wygodne okresy
spłaty zobowiązań

Kalkulator finansowania zakupów

Wartość zakupu
Kwota, jaką musisz zapłacić za zakupy firmowe, które chcesz sfinansować
PLN
Liczba rat
Liczba rat, na jaką chcesz rozłożyć płatność za zakupy
12
RAT

Finansowanie powyżej 12 rat dostępne jest dla zakupów od 1000 zł.
 
Przedstawiona kalkulacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 KC.

Wysokość raty
Miesięczna kwota, jaką zapłacisz za finansowanie zakupów
od 914 PLN
miesięcznie

Proste kroki

Sprawdź, jak pomogliśmy Kubie

 1. 1
  Krok 1

  Kuba prowadzi firmę. Dostał propozycję realizacji dużego kontraktu. Kuba nie ma wystarczającej gotówki firmowej, przez co nie może kupić potrzebnych materiałów.

 2. 2
  Krok 2

  Kuba wie, że rozłożenie kosztu na raty rozwiąże jego problem. Zamawia więc potrzebne produkty i zgłasza do nas zamówienie do sfinansowania. Warunki akceptuje przez SMS.

 3. 3
  Krok 3

  Płacimy za zamówienie Kuby przelewem ekspresowym prosto do jego dostawcy. Kuba nie martwi się o koszty i podejmuje się kontraktu, który przynosi mu duży zysk, a zamówienie spłaca w wygodnych ratach.

Potrzebujesz rady?

Czym jest finansowanie zakupów?

Brak gotówki na zakupy firmowe ogranicza rozwój Twojej firmy? Masz faktury kosztowe, które czekają na zapłatę, ale nie możesz ich opłacić, ponieważ czekasz na płatności od swoich klientów? Usługa finansowania zakupów to rozwiązanie, które pomoże Ci uporać się z problemami z płynnością finansową.

Korzystając z finansowania zakupów, zyskujesz limit zakupowy, który działa na zasadzie kredytu odnawialnego. Dzięki niemu możesz swobodnie spłacać swoje zobowiązania. Proces wnioskowania o finansowanie zakupów, weryfikacja i podpisanie umowy przebiegają całkowicie online. Wystarczy, że w formularzu wskażesz nam, za co mamy zapłacić i wybierzesz liczbę rat. My prześlemy przelewem ekspresowym pieniądze w Twoim imieniu na konto dostawcy. Zakupy spłacisz nam w dogodnych dla Ciebie ratach – 3, 6, 9, 12, 18 lub 24 płatnych do 10 każdego miesiąca. Raty powyżej 12 dedykowane są dla zakupów powyżej 1000 zł.

Po zaakceptowaniu przez nas wniosku należy zalogować się do Strefy Klienta, sprawdzić warunki cenowe i zapoznać się z treścią umowy. Aby zatwierdzić umowę, wystarczy wysłać kod SMS. Na podstawie zgłoszonej faktury zakupowej nadajemy limit, w obrębie którego można zgłaszać kolejne zakupy do finansowania.

W kilka minut dzięki finansowaniu faktur zakupowych możesz szybko i bezpiecznie zrealizować swoje cele biznesowe. Nie musisz dłużej martwić się brakiem gotówki czy tym, że Twój dostawca nie oferuje rat dla biznesu. Dzięki naszej usłudze finansowania zakupów możesz zamawiać produkty u ulubionych dostawców wtedy, kiedy tego potrzebujesz, a płatność za nie przesunąć lub rozłożyć na dogodną dla siebie liczbę rat.

Pytania i odpowiedzi

Jak zgłosić fakturę za zakupy do finansowania?

Aby zgłosić fakturę kosztową do finansowania, wystarczy złożyć wniosek poprzez formularz zamieszczony na naszej stronie. Proces finansowania odbywa się całkowicie online. Jeżeli jesteś już naszym klientem, pamiętaj, że kolejne faktury zakupowe, które chcesz rozłożyć na raty, możesz zgłaszać za pośrednictwem Strefy Klienta.

Jakie dane są potrzebne do złożenia wniosku?

Jak długo powinna istnieć firma, aby móc ubiegać się o finansowanie zakupów?

Jaki jest koszt usługi?

Jakie faktury kosztowe można zgłosić do finansowania?

Ile faktur mogę zgłosić do finansowania?

Kiedy dostawca otrzyma przelew za moje zakupy?

Kto może się ubiegać o raty dla biznesu?

Czy by skorzystać z rat dla biznesu muszę podpisywać umowę?

Czym jest limit przyznawany w ramach finansowania zakupów?

Przyznany limit jest dla mnie niewystarczający, czy mogę go zmienić?

Sprawdź nasze pozostałe usługi!