FAKTORING DLA TRANSPORTU

Wystawiasz faktury na stałych odbiorców? Weź faktoring online

W związku z długimi terminami płatności masz problem z dostępnością gotówki? Złóż wniosek online i zgłoś swoich stałych Kontrahentów. Otrzymasz miesięczny limit środków nawet do 1 mln zł.

Twoi odbiorcy zostaną ubezpieczeni przed niewypłacalnością – GRATIS.

Poznaj korzyści

faktoringu online dla firm transportowych

Dostęp do środków
ze stałą opłatą miesięczną
Limity do 1 mln
a nawet więcej
Ubezpieczenie Twoich
klientów gratis
Alternatywa dla kredytów
i pożyczek

Potrzebujesz stałego finansowania? Sprawdź koszt usługi

Limit do
Wysokość limitu, o którą chcesz się ubiegać
600 000
PLN

Przedstawiona kalkulacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 KC. Całkowity koszt został wyliczony dla przedsiębiorcy, który rozlicza podatek liniowy (19%) oraz VAT. Dla faktur o nominale pow. 250 tys. zł lub 75 tys. EUR przygotowujemy specjalną ofertę cenową.

Koszt limitu
Miesięczna kwota, jaką zapłacisz za usługę faktoringu online
6000 PLN
Netto miesięcznie

Proste kroki

Sprawdź, jak pomogliśmy Markowi i jego firmie transportowej.

 1. 1
  Krok 1

  Marek prowadzi firmę transportową. Specyfika branży, w której działa i długie terminy płatności skutkują częstym brakiem gotówki.

 2. 2
  Krok 2

  Znajomy powiedział Markowi, że powinien zainteresować się faktoringiem online dla firm transportowych. Marek znalazł naszą ofertę i wypełnił wniosek online.

 3. 3
  Krok 3

  Teraz Marek może cieszyć się bieżącym dostępem do gotówki. To my opłacamy faktury, które wystawia swoim Kontrahentom. Co więcej, w Strefie Klienta ma on także możliwość zmiany listy odbiorców.

Potrzebujesz porady?

Czym jest faktoring dla firm transportowych?

Długie terminy płatności są częstą bolączką branży transportowej. Niejednokrotnie bez skrócenia terminu płatności, małe i średnie firmy nie są w stanie zaakceptować proponowanych warunków zlecenia. Rozwiązaniem na pojawiające się problemy jest faktoring dla firm transportowych. Dzięki niemu Twoja firma może uniezależnić się od dłużących się terminów płatności Twoich faktur i realizować kolejne zlecenia.

Czym właściwie jest faktoring? Faktoring to nic innego jak wykup faktur (należności), których termin płatności jeszcze nie minął. U nas dostępny jest w dwóch opcjach – stałej umowy lub pojedynczej sprzedaży faktury. W pierwszej opcji otrzymasz miesięczny limit, w ramach którego zgłaszasz swoich stałych odbiorców i za każdą wystawioną na nich i wysłaną nam fakturę otrzymujesz przelew. W drugim modelu nie podpisujesz z nami umowy – korzystasz z usługi kiedy potrzebujesz. Zgłaszasz nam tylko tę fakturę, którą chcesz zamienić na gotówkę, warunki akceptujesz SMS-em, a gotówka w 2h ląduje na Twoim koncie.

Stała umowa z limitem już od 50 tys. zł to doskonałe rozwiązanie dla firm transportowych, które działają w oparciu o powtarzalne transakcje. Może być rozliczana na dwa sposoby – ryczałtowo ze stałą opłatą miesięczną lub indywidualnie w odniesieniu do poszczególnych faktur. Zazwyczaj zawierana jest na okres 12 miesięcy.

Wykup jednorazowy to z kolei dobry wybór dla firm, które zazwyczaj współpracują z niepowtarzalnymi kontrahentami. W tej opcji firma transportowa może sprzedać faktury z wartością nawet od 500 zł. Tego typu forma finansowania cieszy się sporą popularnością wśród naszych Klientów przede wszystkim ze względu na brak konieczności podpisywania umowy.

Gwarantujemy, że współpracując z nami, unikniesz ukrytych opłat, a Twoja firma stanie przed szansą na rozwinięcie skrzydeł!

Pytania i odpowiedzi

Jak wziąć faktoring dla transportu?

Wystarczy złożyć wniosek online – zarówno w stosunku do wykupu jednorazowego, jak i stałej umowy lub skontaktować się z naszym doradcą, który pomoże dobrać odpowiedni produkt dopasowany do Twoich potrzeb.

Jakie dane będą mi potrzebne do wypełnienia wniosku?

Jakie są koszty faktoringu dla firmy transportowej?

Jak szybko otrzymam środki?

Czy w trakcie umowy mogę zmienić wysokość limitu?

Czy mogę zgłaszać do finansowania faktury w EURO?

Czy umową mogą być objęci również zagraniczni odbiorcy?

Czy konieczne jest ubezpieczenie faktoringu dla firm transportowych?

Czy muszę wyrazić zgodę na weryfikację moich danych w BIK?

Sprawdź nasze pozostałe usługi!