Zamów niezbędny produkt lub usługę u ulubionego dostawcy.

Z nami możesz odroczyć dowolną płatność lub rozłożyć ją na raty w trybie ekspresowym!

Zamów produkt lub usługę u dostawcy.

Z nami możesz odroczyć dowolną płatność lub rozłożyć ją na raty w trybie ekspresowym!

Wystawiasz faktury stałym klientom? Nie czekaj na gotówkę!

Weź faktoring online z ubezpieczeniem GRATIS.

Wystawiasz faktury stałym klientom?

Nie czekaj na gotówkę! Weź faktoring online z ubezpieczeniem GRATIS.

Szybka gotówka z wystawionej faktury? Z nami to możliwe!

Ekspresowe finansowanie pojedynczych faktur nawet do 250 tys. zł.

Szybka gotówka z faktury? To możliwe!

Ekspresowe finansowanie pojedynczych faktur nawet do 250 tys. zł.

FAKTORING DLA TRANSPORTU!

Wystawiasz faktury na stałych odbiorców? Weź faktoring online!

W związku z długimi terminami płatności masz problem z dostępnością gotówki? Złóż wniosek online i zgłoś swoich stałych Kontrahentów. Otrzymasz miesięczny limit środków nawet do 1 mln zł.

Twoi odbiorcy zostaną ubezpieczeni przed niewypłacalnością – GRATIS.

Poznaj korzyści

faktoringu online dla firm transportowych!

Dostęp do środków
ze stałą opłatą miesięczną
Łatwa kalkulacja
kosztów usługi
Oferta również
w euro
Nawet dla
najmniejszych firm
Limit faktoringowy
do 1 mln zł

Potrzebujesz stałego finansowania? Sprawdź koszt usługi!

Limit do
Wysokość limitu, o którą chcesz się ubiegać
600 000
PLN

Przedstawiona kalkulacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 KC. Całkowity koszt został wyliczony dla przedsiębiorcy, który rozlicza podatek liniowy (19%) oraz VAT. Dla faktur o nominale pow. 250 tys. zł lub 75 tys. EUR przygotowujemy specjalną ofertę cenową.

Koszt limitu
Miesięczna kwota, jaką zapłacisz za usługę faktoringu online
6000 PLN
Netto miesięcznie
Weź faktoring online

Proste kroki

Sprawdź, jak PragmaGO® pomogła Markowi i jego firmie transportowej!

 1. 1
  Krok 1

  Marek prowadzi firmę transportową. Specyfika branży, w której działa i długie terminy płatności skutkują częstym brakiem gotówki.

 2. 2
  Krok 2

  Znajomy powiedział Markowi, że powinien zainteresować się faktoringiem online dla firm transportowych. Marek znalazł ofertę PragmaGO® i wypełnił wniosek online.

 3. 3
  Krok 3

  Teraz może cieszyć się bieżącym dostępem do gotówki. To PragmaGO® opłaca faktury, które Marek wystawia swoim Kontrahentom. Co więcej, w Strefie Klienta ma także możliwość zmiany listy odbiorców.

Potrzebujesz porady?

Czym jest faktoring dla firm transportowych?

Długie terminy płatności są częstą bolączką branży transportowej. Niejednokrotnie bez skrócenia terminu płatności, małe i średnie firmy nie są w stanie zaakceptować proponowanych warunków zlecenia. Rozwiązaniem na pojawiające się problemy jest faktoring dla firm transportowych. Dzięki niemu Twoja firma może uniezależnić się od dłużących się terminów płatności Twoich faktur i realizować kolejne zlecenia.

Czym właściwie jest faktoring? Faktoring to nic innego jak wykup faktur (należności), których termin płatności jeszcze nie minął. W PragmaGO® dostępny jest w dwóch opcjach – stałej umowy lub pojedynczej sprzedaży faktury. W pierwszej opcji otrzymasz miesięczny limit, w ramach którego zgłaszasz swoich stałych odbiorców i za każdą wystawioną na nich i wysłaną nam fakturę otrzymujesz przelew. W drugim modelu nie podpisujesz z nami umowy – korzystasz z usługi kiedy potrzebujesz. Zgłaszasz nam tylko tę fakturę, którą chcesz zamienić na gotówkę, warunki akceptujesz SMS-em, a gotówka w 2h ląduje na Twoim koncie.

Stała umowa z limitem już od 50 tys. zł to doskonałe rozwiązanie dla firm transportowych, które działają w oparciu o powtarzalne transakcje. Może być rozliczana na dwa sposoby – ryczałtowo ze stałą opłatą miesięczną lub indywidualnie w odniesieniu do poszczególnych faktur. Zazwyczaj zawierana jest na okres 12 miesięcy.

Wykup jednorazowy to z kolei dobry wybór dla firm, które zazwyczaj współpracują z niepowtarzalnymi kontrahentami. W tej opcji firma transportowa może sprzedać faktury z wartością nawet od 500 zł. Tego typu umowa cieszy się sporą popularnością wśród naszych Klientów przede wszystkim ze względu na brak konieczności podpisywania umowy.

Gwarantujemy, że współpracując z PragmaGO®, unikniesz ukrytych opłat, a Twoja firma stanie przed szansą na rozwinięcie skrzydeł!

Pytania i odpowiedzi

Jak wziąć faktoring dla transportu?

Wystarczy złożyć wniosek online – zarówno w stosunku do wykupu jednorazowego, jak i stałej umowy lub skontaktować się z doradcą PragmaGO®, który pomoże dobrać odpowiedni produkt dopasowany do Twoich potrzeb.

Jakie są koszty faktoringu dla firmy transportowej?

Koszty usługi faktoringowej dla transportu uzależnione są od rodzaju usługi, którą Klient wybierze (wykup jednorazowy czy stała umowa). Naliczane mogą być indywidualnie – wyceniane w odniesieniu do poszczególnej faktury (NANOFAKTORING) lub ryczałtowo (przy stałej umowie, opartej o jedną stałą miesięczną fakturę uzależnioną od poziomu limitu). W PragmaGO® nie ma ukrytych kosztów, dlatego zawsze przed akceptacją faktury/umowy dostajesz informację, ile wyniesie Cię opłata za skorzystanie z naszych usług.

Jak szybko otrzymam środki?

W przypadku wykupu jednorazowego środki wpłyną na Twoje konto zaraz po elektronicznym potwierdzeniu FV przez Odbiorcę – do 2h. W przypadku stałej umowy – po prawidłowym zawiadomieniu odbiorcy o cesji.

Czy w trakcie umowy mogę zmienić wysokość limitu?

Wysokość przyznanego limitu może być zwiększona lub zmniejszona w trakcie trwania umowy w zależności od Twoich potrzeb. Wystarczy, że zalogujesz się do naszej Strefy Klienta i tam zgłosisz wniosek z prośbą o jego zmianę.

Czy mogę zgłaszać do finansowania faktury w EURO?

Tak, zarówno oferta faktoringu online jak i finansowania pojedynczej faktury jest dostępna w euro. Koszt usługi w euro można obliczyć w kalkulatorze faktoringu online lub kalkulatorze finansowania faktury zmieniając walutę w lewym górnym rogu z PLN na EUR.

Czy umową mogą być objęci również zagraniczni odbiorcy?

Jak najbardziej, jednak taki przywilej pozostawiamy Klientom, którzy mają zawartą z nami stałą umowę współpracy.

Czy konieczne jest ubezpieczenie faktoringu dla firm transportowych?

PragmaGO® każdorazowo, indywidualnie podejmuje decyzję odnośnie wzmocnienia transakcji poprzez ubezpieczenie – jednak obowiązkowo wymagane jest ono w przypadku faktoringu pełnego. Jeśli Klient ubezpiecza należności we własnym zakresie – za zgodą ubezpieczyciela, możliwa jest również cesja takiego ubezpieczenia.