Partnership Manager ds. B2B E-commerce

Miejsce pracy: praca zdalna

Spółka: PragmaGO SA

Twój zakres obowiązków

nawiązywanie i budowanie relacji z dużymi podmiotami działającymi w branży e-commerce,

ścisła współpraca z działem prospecting-u,

rozpoznanie potrzeb i doradztwo produktowe,

prowadzenie wielopoziomowych negocjacji z średnimi i dużymi firmami,

zarządzanie procesem umowy i finalizacja sprzedaży,

współpraca z działem marketingu i IT partnera w zakresie integracji technicznej i przygotowania produktu,

Nasze wymagania

min. 3-letnie udokumentowane doświadczenie w sprzedaży usług dla e-commerce/ SaaS/Payments,

umiejętność zarządzania priorytetami i złożonymi projektami sprzedażowymi,

umiejętność skutecznego zamykania sprzedaży w założonym czasie,

znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,

umiejętność adaptacji w dynamicznym otoczeniu i brak tolerancji dla monotonii,

ponadprzeciętne zdolności komunikacyjne.

Mile widziane: znajomość branży FinTech.

Oferujemy

możliwość pracy zdalnej, hybrydowej lub stacjonarnej,

elastyczny czas pracy,

Dlaczego PragmaGO?

Dynamicznie się rozwijamy – co kwartał osiągamy wzrosty obrotów (w pierwszej połowie 2022 roku było to 62% r/r) – jesteśmy stabilnym pracodawcą.

Spełniamy najwyższe standardy – jako emitent obligacji publicznych oraz instytucja płatnicza podlegamy kontroli KNF, a w 2021 zostaliśmy przejęci przez Enterprise Investors – międzynarodowy fundusz, który współpracuje tylko z najlepiej zarządzanymi spółkami.

Dbamy o równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym

Jesteśmy transparentni – regularnie w raportach giełdowych przekazujemy informacje na temat naszych wyników i działań, są one też monitorowane przez nadzór korporacyjny.

    W przypadku wyrażenia każdej z powyższych zgód przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym
    momencie. Cofnięcie zgody będzie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, dokonanego na podstawie danej
    zgody przed jej cofnięciem. Oświadczenie o cofnięciu zgody prosimy przesłać na adres e-mail: kariera@pragmago.pl.

    Zapoznaj się z klauzulą informacyjną RODO >> tutaj

    Masz pytania?
    Napisz do Moniki!

    Monika Rakowska - HR Manager w PragmaGO

    Monika Rakowska

    HR Manager