Zamów niezbędny produkt lub usługę u ulubionego dostawcy.

Z nami możesz odroczyć dowolną płatność lub rozłożyć ją na raty w trybie ekspresowym!

Zamów produkt lub usługę u dostawcy.

Z nami możesz odroczyć dowolną płatność lub rozłożyć ją na raty w trybie ekspresowym!

Wystawiasz faktury stałym klientom? Nie czekaj na gotówkę!

Weź faktoring online z ubezpieczeniem GRATIS.

Wystawiasz faktury stałym klientom?

Nie czekaj na gotówkę! Weź faktoring online z ubezpieczeniem GRATIS.

Szybka gotówka z wystawionej faktury? Z nami to możliwe!

Ekspresowe finansowanie pojedynczych faktur nawet do 250 tys. zł.

Szybka gotówka z faktury? To możliwe!

Ekspresowe finansowanie pojedynczych faktur nawet do 250 tys. zł.

MIKROFAKTORING!

Wystawiasz faktury stałym Klientom? Weź mikrofaktoring online!

Masz stałych odbiorców i potrzebujesz ciągłego dostępu do gotówki? Wypełniasz wniosek online, zgłaszając Swoich Klientów i otrzymujesz miesięczny limit środków od 50 do 250 tys. zł.
Twoi odbiorcy zostaną ubezpieczeni GRATIS.

Potrzebujesz stałego finansowania? Sprawdź koszt usługi!

Limit do
Wysokość limitu, o którą chcesz się ubiegać
100 000
PLN

Przedstawiona kalkulacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 KC. Całkowity koszt został wyliczony dla przedsiębiorcy, który rozlicza podatek liniowy (19%) oraz VAT. Dla faktur o nominale pow. 250 tys. zł lub 75 tys. EUR przygotowujemy specjalną ofertę cenową.

Koszt limitu
Miesięczna kwota, jaką zapłacisz za usługę mikrofaktoringu online
6000 PLN
Netto miesięcznie
Weź mikrofaktoring online

Poznaj korzyści

mikrofaktoringu online!

Dostęp do środków
ze stałą opłatą miesięczną
Łatwa kalkulacja
kosztów
Oferta również
w euro
Nawet dla
najmniejszych firm
Limity
do 250 tys. zł

Proste kroki

Sprawdź, jak PragmaGO® pomogła Bożenie!

 1. 1
  Krok 1

  Bożena prowadzi małą rodzinną firmę. Ma kilku stałych Odbiorców, którym wystawia faktury z długimi terminami płatności, przez co jej gotówka jest zamrożona.

 2. 2
  Krok 2

  Bożena dowiedziała się, że w PragmaGO® może skorzystać z usługi mikrofaktoringu i nie martwić się problemami z płynnością finansową i brakiem gotówki. Złożyła wniosek online i dodała swoich stałych odbiorców do listy.

 3. 3
  Krok 3

  Dzięki mikrofaktoringowi Bożena otrzymuje na swoje firmowe konto automatyczne przelewy od PragmaGO® za faktury, które wystawia klientom. Bożena może pozyskiwać nowych klientów i w dowolnym momencie dodawać ich do listy w wygodnym Strefie Klienta.

Potrzebujesz porady?

Czym jest mikrofaktoring?

Prowadzisz niewielki biznes? Chciałbyś zacząć działać na większą skalę, ale nie masz wystarczającej gotówki, żeby móc konkurować z liderami w branży i realizować bardziej dochodowe zlecenia? Dodatkowo na Twoją niekorzyść działają faktury z długim terminem płatności, które wystawiasz swoim Klientom? Mamy dla Ciebie rozwiązanie – mikrofaktoring online od PragmaGO®!

Usługa mikrofaktoringu skierowana jest przede wszystkim do mikro i małych przedsiębiorstw. Polega ona na wykupie powtarzalnych faktur, których termin płatności jeszcze nie minął. Dzięki PragmaGO® nie musisz czekać na gotówkę 30 czy nawet 60 dni. Wystarczy, że złożysz wniosek online na mikrofaktoring i dodasz do listy swoich stałych odbiorców. Wystawiając fakturę za produkt lub usługę, możesz ją od razu zgłosić w Strefie Klienta i sfinansować w ramach przyznanego limitu. Każda firma, niezależnie od branży może uzyskać limity mikrofaktoringowe od 50 do 250 tysięcy złotych.

Działamy według jasnych zasad. Nie wymagamy stosu papierowych dokumentów, a formalności ograniczamy do minimum. Korzystając z usług PragmaGO®, nie musisz obawiać się dodatkowych opłat zapisanych drobnym druczkiem. Co więcej, dzięki mikrofaktoringowi online nie tylko poprawisz płynność finansową swojej firmy, ale zyskasz także ubezpieczenie GRATIS, które zabezpieczy Cię przed ewentualną niewypłacalnością Klientów.

Nie chcesz się wiązać stałą umową? Zapoznaj się z ofertą finansowania faktur, gdzie możesz zgłaszać pojedyncze faktury wystawiane na różnych Klientów. A może Twoja firma potrzebuje większego finansowania? Sprawdź ofertę faktoringu online z limitem do 1 mln złotych!

Pytania i odpowiedzi?

Jak wziąć mikrofaktoring w PragmaGO®?

Aby ubiegać się o przyznanie mikrofaktoringu, wystarczy wypełnić prosty formularz zamieszczony na naszej stronie WWW. Wniosek składa się z 4 prostych kroków. Poprosimy Cię o:

 • podanie podstawowych danych na temat Twojej firmy
 • podanie wysokości limitu, jakim jesteś zainteresowany/a
 • wprowadzenie danych na temat Twoich odbiorców
 • potwierdzenie danych i wykonanie przelewu weryfikacyjnego (1 zł), który zostanie do Ciebie zwrócony.

Jak długo trzeba czekać na weryfikację wniosku?

Zaledwie w 24 godziny od złożenia wniosku otrzymasz od nas decyzję o wysokości przyznanego limitu oraz kosztach związanych z usługą mikrofaktoringu. Warunki te zostaną przesłane wraz z umową oraz OWUF.

Ile kosztuje usługa mikrofaktoringu?

Prowizja, jaką pobieramy za korzystanie z mikrofaktoringu online, uzależniona jest od przyznanego limitu – im jest on wyższym, tym niższa będzie prowizja. Przybliżony koszt usługi można poznać, korzystając z kalkulatora zamieszczonego w górnej części strony.

Kiedy otrzymam gotówkę za faktury zgłoszone do finansowania?

W przypadku finansowania opartego o nadany limit środki za faktury pojawią się na Twoim koncie po potwierdzeniu cesji przez Twoich odbiorców.

O jaki limit może ubiegać się moja firma?

W ramach usługi mikrofaktoringu oferujemy limity w wysokości od 50 do 250 tys. zł. Z upływem czasu wysokość limitu może być zmniejszona bądź zwiększona w zależności od potrzeb Twojej firmy.

Czy zgłoszeni do finansowania odbiorcy muszą wyrazić zgodę na mikrofaktoring?

Tak, Twoi odbiorcy muszą wyrazić zgodę na mikrofaktoring, ponieważ jest to forma finansowania oparta o cesję należności. Odbiorcy otrzymają zawiadomienie o cesji z prośbą o podpis zgodnie z reprezentacją i odesłanie do PragmaGO®.