Faktoring online

z gwarantowaną wypłatą

Podpisz umowę i od razu otrzymaj zaliczkę. Formalności związane z cesją załatwimy później!

Limity do 15 000 000 PLN
Do 150 000 PLN bez weksla
Wypłacamy 100% zaliczki przelewem ekspresowym
Ubezpieczenie odbiorców gratis

Wypełnij bezpłatny wniosek


Zyskaj stały dostęp do gotówki na dogodnych dla Ciebie warunkach.

Jak działa faktoring?


Ty wystawiasz faktury z odroczonym terminem płatności, a my płacimy Ci za nie wcześniej. Następnie Twój kontrahent oddaje należność w terminie spłaty faktury bezpośrednio nam.  

Korzystając z faktoringu, podpisujesz umowę współpracy i otrzymujesz dostęp do Strefy Klienta. To właśnie tam szybko i wygodnie możesz zgłaszać faktury do finansowania bez konieczności wysyłania kolejnych wniosków.

Standardowa kwota limitu wynosi od 50 000 PLN do 15 000 000 PLN lub od 11 000 do 3 330 000 EUR, w zależności od potrzeb Twojej firmy. Z raz przyznanego limitu możesz korzystać bez żadnych dodatkowych formalności, a środki które otrzymasz ze sprzedaży faktur, możesz przeznaczyć na dowolny cel.

Interesuje Cię faktoring na wyższą kwotę? Mamy też taką możliwość – poinformuj o swoim zapotrzebowaniu doradcę klienta.

Czym wyróżnia się nasza oferta faktoringu?


Nie musisz się martwić, że Twój kontrahent stanie się niewypłacalny i nie będzie w stanie uregulować swoich zobowiązań. Jeżeli korzystasz z faktoringu online, ubezpieczenie należności otrzymujesz w pakiecie.

Nie tracisz czasu na kontrolowanie terminów spłat faktur – robimy to za Ciebie. Doradzamy też, jak zabezpieczyć Twoje transakcje dzięki korzystaniu z odpowiednich dokumentów sprzedaży.

Kalkulator faktoringu online

Wybierz walutę dla faktoringu

Podaj kwotę limitu, o jaki wnioskujesz
Arrow

Szacunkowy koszt netto Info

Przykładowa kalkulacja wyliczona dla przedsiębiorcy, który rozlicza podatek liniowy (19%) oraz VAT. Ma ona wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 KC. Dla limitów pow. 250 tys. zł lub 75 tys. EUR przygotowujemy indywidualną ofertę cenową.
6000 PLN
/ miesiąc
Przedstawiona kalkulacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 KC. Całkowity koszt został wyliczony dla przedsiębiorcy, który rozlicza podatek liniowy (19%) oraz VAT. Dla faktur o nominale pow. 250 tys. zł lub 75 tys. EUR przygotowujemy specjalną ofertę cenową.

Wypełnij wniosek – zajmie Ci to kilka minut.

Złożenie formularza jest bezpłatne i nie zobowiązuje Cię do skorzystania z usługi – na jego podstawie przygotujemy indywidualną ofertę.

Na ostatnim etapie wniosku poprosimy Cię o weryfikację firmowego numeru rachunku bankowego za pośrednictwem aplikacji Kontomatik lub za pomocą zwrotnego przelewu weryfikacyjnego (na kwotę 1 PLN).

Gdy tylko wyślesz wniosek, Twój doradca klienta skontaktuje się z Tobą i zapewni Ci wsparcie w czasie trwania całego procesu.

Następnie przeanalizujemy informacje zawarte w Twoim wniosku i zaproponujemy warunki współpracy, które będą najbardziej korzystne.

W ciągu 1–2 dni otrzymasz decyzję o przyznaniu limitu faktoringowego i umowę do akceptacji.

Umowy faktoringowe nie wymagają podpisu na wersji papierowej – wystarczy podpis elektroniczny, który złożysz np. korzystając z platformy Autenti.

Jeżeli wolisz podpisać tradycyjną umowę, zorganizujemy usługę kuriera, który przyjedzie pod wskazany przez Ciebie adres.

Gwarantujemy wypłatę pierwszej transzy przed tym, jak odbiorca wyrazi zgodę na cesję. Wystarczy, że podpiszesz umowę, by środki od razu trafiły na Twoje konto.
Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?  

Strefa Klienta


W Strefie Klienta korzystasz z finansowania na bieżąco – bez dodatkowych formalności.