PragmaGO kolejny raz zamyka zapisy na obligacje z redukcją

Zapisy na obligacje serii B4 złożyło 691 inwestorów, co przełożyło się na popyt na poziomie prawie 44 mln zł oraz zamknięcie oferty z ponad 54% redukcją. Obligacje zostaną wprowadzone do obrotu giełdowego na rynku regulowanym GPW Catalyst.

To kolejna oferta obligacji, którą uplasowaliśmy z wysoką redukcją. Pozyskaliśmy 20 mln zł. Po raz kolejny kilkuset inwestorów złożyło zapisy, co jest dla nas informacją, że zarówno marka PragmaGO, jak i nasze wyniki finansowe (znaczny wzrost portfela, zdrowy bilans) są dla rynku potwierdzeniem rzetelności naszych działań. Mamy także dobre perspektywy  dalszego wzrostu biznesu

– mówi Jacek Obrocki, Wiceprezes PragmaGO.

Zobacz najnowsze aktualności:


 • PragmaGO zwycięzcą w kategorii „Best e-commerce B2B tool/technology/service” w konkursie E-commerce Awards Polska 2023

  Zwycięstwo w konkursie E-commerce Awards Polska 2023


  PragmaGO zwyciężyła w kategorii „Best e-commerce B2B tool/technology/service” w konkursie E-commerce Awards Polska 2023, organizowanym przez Izbę Gospodarki Elektronicznej.
  Więcej: Zwycięstwo w konkursie E-commerce Awards Polska 2023
 • BNPL od PragmaGO dostępne przez bramkę Comfino

  BNPL od PragmaGO w bramce płatniczej Comfino


  Usługa oferowana przez PragmaGO w ramach bramki płatniczej Comfino daje przedsiębiorcom dużą elastyczność – obejmuje finansowanie zakupu nawet do 100 000 zł. Klient ma możliwość odroczenia płatności na okres od 14 do 60 dni.
  Więcej: BNPL od PragmaGO w bramce płatniczej Comfino
 • Odnotowaliśmy rekordowe obroty w 1H 2023

  Kolejne rekordowe półrocze PragmaGO


  W dalszym ciągu dynamicznie rośniemy.
  Więcej: Kolejne rekordowe półrocze PragmaGO