Szukasz finansowania dla swojego start-upu?

Szukasz finansowania dla swojego start-upu?

Finansowanie od pierwszego dnia działalności

Nie pozwól, by brak gotówki ograniczał Twój biznes


Najwięcej firm ogłasza upadłość przed zakończeniem pierwszego roku działalności.

Koszty związane z założeniem i rozwojem firmy sprawiają, że przedsiębiorcom trudno utrzymać płynność finansową. Jej utrata może być bezpośrednią przyczyną niepowodzenia na rynku. Co więcej, bez wystarczająco długiej historii kredytowej w BIK niełatwo sięgnąć po dodatkowe źródła środków obrotowych.

Poznaj bliżej nasze usługi finansowania faktur sprzedażowych i rozwijaj swój start-up bez przeszkód!

Wybierz finansowanie na start:


Faktoring

Usługa umożliwia regularną sprzedaż faktur, a co za tym idzie, uzyskanie dostępu do należnych firmie pieniędzy na długo przed terminem płatności faktury.

Finansowanie pojedynczych faktur

Rozwiązanie idealne dla tych start-upów, które współpracują z niepowtarzalnymi kontrahentami, nie chcą wiązać się stałą umową lub nie mają takiej potrzeby.


Poprawa płynności finansowej dzięki finansowaniu sprzedaży
Poprawę płynności finansowej
Brak przestojów w firmie
Możliwość sprzedaży faktur na długo przed upływem terminu płatności
Ekspresowe finansowanie wtedy, kiedy potrzebujesz
Szybki dostęp do środków na rozwój biznesu
Finansowanie w EUR i PLN
Finansowanie
w EUR i PLN

Jak oceniają nas klienci?


Szafron Szendzielorz Projekt sp. z o.o.

Nawiązałam współpracę z firmą PragmaGO na początku drugiego kwartału 2022 roku. Od tego czasu PragmaGO obsługuje moją firmę w zakresie finansowania faktur części naszych klientów. Rozpoczęcie współpracy z PragmaGO było jedną z najlepszych decyzji jaką podjęłam. PragmaGO działa z nieprawdopodobną szybkością – zarówno nawiązanie współpracy, jak i codzienna współpraca – wszystkie sprawy załatwiane są od ręki. Elektroniczny system rozliczeń działa perfekcyjnie. Przelewy realizowane są w ciągu godziny od przekazania faktury do finansowania. PragmaGO rozwiązuje co najmniej połowę moich problemów. Nie ma lepszego rozwiązania dla firm.

PPHU „PLASTYKON”

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z PragmaGO. Mogę wystawiać faktury terminowe i nie czekać na zapłatę. Pieniądze dostaję na konto szybko, po spełnieniu kilku prostych formalności. Wszystko jest załatwiane przy pomocy aplikacji. Polecam PragmaGO.

Pytania i odpowiedzi


Czy faktoring wpływa na moją historię kredytową w BIK?

Jaki jest koszt stałego faktoringu i finansowania faktur?

Koszt faktoringu zależy od oceny finansowej Twojej firmy oraz Twoich kontrahentów, kwoty limitu, o jaki wnioskujesz oraz rodzaju rozliczenia, jaki wybierzesz. Ostateczna kwota zostanie Ci przedstawiona przed podpisaniem umowy. Korzystając ze stałego faktoringu online, płacisz za utrzymanie limitu oraz prowizję za finansowanie faktur.

Jeżeli chcesz sprzedawać faktury od czasu do czasu, otrzymasz dostęp do bezpłatnego limitu, ale zapłacisz wyższą prowizję za finansowanie. Podobnie jak w przypadku faktoringu, ostateczny koszt finansowania pojedynczych faktur poznasz przed akceptacją warunków umowy.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?