Zarabiaj, polecając usługi PragmaGO klientom swojego biura rachunkowego

Prowadzisz biuro rachunkowe? Twoi klienci mają problem z płynnością finansową lub opłaceniem faktur i podatków na czas? A może poszukują finansowania, które pomoże im rozwijać działalność?
 
Dołącz do programu partnerskiego PragmaGO i polecaj nasze usługi – zyskasz na tym Ty i Twoi usługobiorcy!
 
Wystarczy, że wypełnisz formularz online, a ofertę współpracy otrzymasz od razu na podany przez Ciebie adres e-mail. Tryb zawarcia umowy jest w pełni automatyczny – nie tracisz czasu na zbędne formalności.

Podpisz umowę online

W jaki sposób będziesz zarabiać?

Otrzymasz prowizję od każdej umowy zawartej przez Twojego klienta z PragmaGO.
Otrzymasz dodatkową prowizję od każdej uruchomionej przez klienta usługi (jako cykliczny dochód pasywny).
Zarabiasz na prowizji nawet wtedy, kiedy klient przestaje korzystać z Twoich usług księgowych.
Możesz zyskać jeszcze więcej poprzez udział w konkursach z wysokimi nagrodami pieniężnymi.

Jak działa współpraca z PragmaGO?

Dołączenie do programu partnerskiego PragmaGO jest bezpłatne. Nie nakładamy żadnych planów ani minimów sprzedażowych.

 

Nie musisz mieć specjalistycznej wiedzy na temat naszych produktów. Otrzymasz od nas pakiet materiałów informacyjnych, które możesz przekazać klientowi, aby poznał nasze usługi. Twój usługobiorca może też porozmawiać bezpośrednio z naszym Doradcą Klienta, który odpowie na wszelkie pytania.

 

Wszystkie formalności są po naszej stronie. Nie musisz poświęcać czasu na procedowanie z klientem wniosków i umów. O wszystkie produkty może on wnioskować online – bez Twojego udziału.
 

Podpisz umowę online

Zobacz jakie to proste:

 1. 1
  Krok 1

  Zgłaszasz chęć współpracy poprzez wniosek dostępny na tej stronie. Umowę otrzymujesz na wskazany adres e-mail. Możesz ją zaakceptować jednym kliknięciem!

 2. 2
  Krok 2

  Otrzymujesz dostęp do aplikacji online (Strefy Partnera), w której możesz m.in. dodawać swoich klientów i śledzić usługi, z jakich zdecydowali się skorzystać.

 3. 3
  Krok 3

  Nasz Doradca Klienta kontaktuje się Tobą, aby upewnić się, czy wszystko jest dla Ciebie zrozumiałe. Zostanie on na stałe Twoim opiekunem, który będzie służył pomocą zawsze kiedy będziesz jej potrzebować.

 
 

Strefa Partnera to szereg udogodnień dla Ciebie:

 • W Strefie Partnera zgłaszasz swojego klienta i na 3 miesiące blokujesz możliwość zgłoszenia go przez inne biuro rachunkowe. Jeśli w tym czasie Twój klient skorzysta z naszych usług, zaczniesz zarabiać.
 • Otrzymujesz możliwość pobierania indywidualnych linków polecających, które możesz wysyłać bezpośrednio do swoich klientów. Linki kierują do wniosków o finansowanie w ramach poszczególnych produktów. Klient nie musi skorzystać z Twojego linka. Jeśli wyśle wniosek za pomocą naszej strony www, a wcześniej został przez Ciebie wprowadzony do Strefy Partnera, również otrzymasz prowizję.
 • Masz możliwość sprawdzenia na jakim etapie są wnioski i umowy Twoich klientów. Ten sam Doradca Klienta będzie też opiekował się Twoimi usługobiorcami, którzy zdecydują się na korzystanie z naszych produktów.
 • Masz dostęp do darmowych szkoleń, materiałów informacyjnych i konkursów!

 

Poznaj bliżej nasze usługi i sprawdź, co mogą zyskać Twoi klienci!

Tylko w 2021 roku z usług PragmaGO skorzystało ponad 9000 przedsiębiorców.

Czas na klientów Twojego biura!