PragmaGO została Fintechem Roku w ramach nagród Cashless Fintech 2023

Fintech Roku Cashless Fintech 2023 to nagroda dla polskiej spółki fintechowej, która w ostatnim roku odnotowała szczególne osiągnięcia. Kapituła konkursu złożona z kilkudziesięciu branżowych ekspertów doceniła zarówno dynamiczny wzrost wartości udzielonego finansowania (58% r/r), jak i rozwój oferty dla przedsiębiorców, m.in. o innowacyjne finansowanie embedded finance. PragmaGO wygrała z takimi fintechami jak Blik, Cinkciarz.pl, Lendi, mPay, OtoMoto.pl, PayPro, Smartney. Wygrana to wielkie wyróżnienie i potwierdzenie najwyższej jakości usług i bezpieczeństwa finansowania PragmaGO.

Nagrody Cashless Fitnech 2023 zostały organizowane przez ceniony serwis branżowy Cashless.pl oraz fundację Fintech Poland.

Zobacz najnowsze aktualności:


 • PragmaGO zwycięzcą w kategorii „Best e-commerce B2B tool/technology/service” w konkursie E-commerce Awards Polska 2023

  Zwycięstwo w konkursie E-commerce Awards Polska 2023


  PragmaGO zwyciężyła w kategorii „Best e-commerce B2B tool/technology/service” w konkursie E-commerce Awards Polska 2023, organizowanym przez Izbę Gospodarki Elektronicznej.
  Więcej: Zwycięstwo w konkursie E-commerce Awards Polska 2023
 • BNPL od PragmaGO dostępne przez bramkę Comfino

  BNPL od PragmaGO w bramce płatniczej Comfino


  Usługa oferowana przez PragmaGO w ramach bramki płatniczej Comfino daje przedsiębiorcom dużą elastyczność – obejmuje finansowanie zakupu nawet do 100 000 zł. Klient ma możliwość odroczenia płatności na okres od 14 do 60 dni.
  Więcej: BNPL od PragmaGO w bramce płatniczej Comfino
 • Odnotowaliśmy rekordowe obroty w 1H 2023

  Kolejne rekordowe półrocze PragmaGO


  W dalszym ciągu dynamicznie rośniemy.
  Więcej: Kolejne rekordowe półrocze PragmaGO