Zamów niezbędny produkt lub usługę u ulubionego dostawcy.

Z nami możesz odroczyć dowolną płatność lub rozłożyć ją na raty w trybie ekspresowym!

Zamów produkt lub usługę u dostawcy.

Wystawiasz faktury stałym klientom? Nie czekaj na gotówkę!

Weź faktoring online z ubezpieczeniem GRATIS.

Wystawiasz faktury stałym klientom?

Nie czekaj na gotówkę! Weź faktoring online z ubezpieczeniem GRATIS.

Szybka gotówka z wystawionej faktury? Z nami to możliwe!

Ekspresowe finansowanie pojedynczych faktur nawet do 250 tys. zł.

Szybka gotówka z faktury? To możliwe!

Account Manager

Miejsce pracy: Katowice
Spółka: PragmaGO SA
Account Manager oferta pracy

Dlaczego PragmaGO®?

Stabilny pracodawca dający pewność zatrudnienia
Dbamy o równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym
Inwestujemy w rozwój pracowników podnosząc ich kompetencje

Zadania

Poszukujemy osoby

Wymagania

Oferujemy

Pracując w PragmaGO® zyskasz

Umowę o pracę
Naukę języka angielskiego
Prywatną opiekę zdrowotną
W przypadku wyrażenia każdej z powyższych zgód przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody będzie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, dokonanego na podstawie danej zgody przed jej cofnięciem. Oświadczenie o cofnięciu zgody prosimy przesłać na adres e-mail: kariera@pragmago.pl.